Yurtiçi Mavi Yolculuk Turları

Yurtiçi Mavi Yolculuk Turları

Fethiye, Bodrum, Marmaris, Yassıca Adaları, Cennet Adası, İngiliz Limanı gibi rotaları kapsayan ve farklı fiyat seçenekleri ile tur şirketlerinin kampanyaları arasında yer alan mavi yolculuk turları ile yaz sezonunda deniz üzerinde tatilin keyfini çıkarın.

Mavi Yolculuk Turu 

yurtici-mavi-yolculuk-4

Bodrum, Yedi Adalar, Çökertme, Pabuç Burnu, Kleopatra Adası, İngiliz Limanı, Tuzla Koyu gibi yerleri kapsayan mavi yolculuk turunda ulaşım Barbaros Yachting ile sağlanıyor. 23 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında bu tura katılmak isterseniz, 2 kişilik odalarda kişi başı 644 TL’ye konaklayabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda %20 indirim uygulanmaktadır.

Mini Mavi Yolculuk Marmaris

yurtici-mavi-yolculuk-3

Marmaris, Ekincik Körfezi, Dalyan, Batık Hamam, Tersane Adası, Kızılada, Fethiye’yi kapsayan erken rezervasyonda %20 indirim olanağı sunuyor. 520 TL çift kişilik odalarda kişi başı konaklama fiyatıdır. Bu tur kapsamında kredi kartına 9 taksit yapılmaktadır.

Mavi Yolculuk Marmaris&Fethiye Turu 

yurtici-mavi-yolculuk-2

Ekincik Körfezi, Dalyan, Batık Hamam, Tersane Hamamı, Kızılada, Fethiye, Göcek Körfezi, Yassıca Adaları, Bedri Rahmi Koyu ve Sarsala’yı kapsayan Marmaris, Fethiye turu çift kişilik odalarda kişi başı konaklama 644 TL’dir.

Mavi Yolculuk&Kuzey Oniki Adalar 

yurtici-mavi-yolculuk-

İstanköy, Pserimos, Leros, Patmos, Lipsi, Kilimli, Akvaryum, Bodrum’u kapsayan bu turun fiyatı diğer turlara göre biraz daha fazla. Barbaros Yachting’in klimalı yatlar ile yapılan bu turun fiyatı çift kişilik odada kişi başı konaklama 922 TL. Erken rezervasyon ile %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu fiyatlar 15 Mayıs, 22 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.

Kubra

Bir cevap yazın