Yurtiçi Hava Yolu Şirketleri

Yurtiçi Hava Yolu Şirketleri

Yurtiçi Hava Yolu Şirketlerinden bazıları :

logo

SunExpress Havayolları – (Sabiha Gökçen Havalimanı’ ndan Uçuş Noktaları)
SunExpress’ten Pazar Güneşi; Satış tarihi: Her pazar (00:01-23:59)-Başlangıç tarihi: 09.10.2011, Fiyat: 44,99TL (Her şey dahil.), Kota: Koltuk sayısı her uçuşta kontenjanla sınırlıdır. Ücret kuralı: İptal edilemez,uçuşa 2 saat kalaya kadar bilet değişiklik ücreti; 35TL +talep tarihinde geçerli olan ücret farkı olarak alınacaktır.

thy

THY – Türk Hava Yolları
Balkanlara Gidiş-Dönüş Herşey Dahil 99 Euro; Türk Hava Yolları, İstanbul’dan ÜSKÜP, PRİŞTİNA, TİRAN, PODGORICA, ZAGREB, LJUBLJANA, BELGRAD, SARAYBOSNA, KİŞİNEV, BÜKREŞ ve SOFYA’ya; gidiş-dönüş herşey dahil 99 Euro’ya uçuruyor.

pegasus_airlines

Pegasus Havayolları
Şubat’ tan Ekim’ e Tam 500 000 Kanpanyalı Koltuk; 1 Şubat – 27 Ekim arasında ister yurt içinde ister yurt dışında istediğiniz noktaya uçun diye yurt içinde 15 noktaya fırsat uçuşları 39.99 TL, yurt dışında 27 noktaya fırsat uçuşları 49.99 EUR ve Kıbrıs uçuşları 49.99 TL.

anadolujet_logo

Anadolu Jet – THY Yurtiçi Havayolu Şirketi
AnadoluJet THY markasının güvencesi altında, yolcuya sunulan ilave servislerin yalınlaştırılmasıyla elde edilen maliyet avantajının, bilet ücretlerine yansıtılarak daha geniş halk kitlesinin hava ulaşım hizmetinden yararlanabilmesi amacıyla geliştirilen ve yeni bir iş modeliyle çalışıyor.

onur_air

Onur Air
Onur Air özel havayolu şirketi yurt dışında bir çok noktaya ve yurt içinde İstanbul’dan Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon’a karşılıklı seferler yapmaktadır. Onur Air web sitesinden online bilet satışı ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

atlas_jet

Atlasjet Havayolları
İnternetten uçak bileti satışı vardır. Atlasjet havayolu şirketi web sitesinden rezervasyon yapabilir ve biletinizi printer çıktısı olarak alabilirsiniz. Sonrasında, Havaalanında bulunan kiosklardan, uçuş kartınızı kendiniz alabilirsiniz ya da Atlasjet Kontuarları’ndaki görevli personelden yardım isteyebilirsiniz.

sky-logo-small

SKY Airlines / SKY Havayolları
SKY Havayolları Türk turizminin öncüsü ve gözbebeği KAYIGROUP’a bağlı, Antalya’da konuşlanmış ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş tarifeli ve tarifesiz yolcu taşıma hakkına sahip bir havayolu şirketidir.

borajet_logo2

Bora Jet / Bora Jet Havayolları
Bölgesel havayolu taşımacılığının yeni şirketi Bora Jet’ in tarifeli uçuş yaptığı yerler: Batum/Hopa, Balıkesir, Bodrum, Bursa / Yenişehir, Çanakkale, Alanya / Gazipaşa, Edremit / Burhaniye, Isparta, İstanbul (Tüm), Kahramanmaraş, Kayseri, Mykonos, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak

 

 

condor_logo

Condor Flugdienst GmbH Türkçe Sayfaları
Kısa Uçuş, web sitesinde her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif- Tarifesinde ki Kısa Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Uzun Uçuşlar Nereye? her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif-Tarifesindeki Uzun Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Nisan ayından itibaren Condor özellikle en ucuz şehir uçuşlarını, …

easyjet_logo

easyJet.com – Avrupa’da Lider Ucuz Havayolu Şirketi
easyJet, Avrupa’nın önde gelen düşük tarifeli havayolu şirketidir. Stelios Haji-Ioannou tarafından 1995 yılında kurulan easyJet, Avrupa’nın birçok önemli ticaret ve eğlence merkezini birleştiren, düşük tarifeli uçuş hizmetleri sunmaktadır.
http://secreturkey.com/git.php?url=http://www.easyjet.com/TR/Rezervasyon/

corendon

Corendon.com Düşük Fiyatlı Uçuşlar
Corendon Airlines, Sabiha Gökçen Havalimanını kullanarak tek yön 19 EURO ‘dan başlayan fiyatlarla, haftanın 7 günü İstanbul-Eindhoven-İstanbul, haftanın 4 günü İstanbul – Amsterdam – İstanbul ve haftanın 3 günü İstanbul – Brüksel – İstanbul seferlerini düzenlemektedir.

kth

Kıbrıs Türk Hava Yolları
Kıbrıs Türk Hava Yolları şirketi Kıbrıs-Türkiye, Türkiye-İngiltere, Kıbrıs-İngiltere, Kıbrıs-Almanya ve Türkiye-Almanya parkurlarında tarifeli uçuş hizmeti vermektedir. Firmanın web sitesinden online bilet satın alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yine web sitesinden online check-in işlemleri yapılmaktadır.

sky_airlines

Sky Airlines
SKY Havayolları Türk turizminin öncüsü ve gözbebeği KAYIGROUP’a bağlı, Antalya’da konuşlanmış bir charter havayolu şirketidir. Müşterisi olan tur operatörlerine, Avrupa 50 farklı destinasyona uçarak servis kalitesi yüksek, güvenilir hizmet vermektedir.
http://secreturkey.com/git.php?url=http://www.skeyairlines.net/

golden_airlines

Altın Hava Yolları
Altın Hava Yolları,kendi sektörlerinde bilinen ve aşağıda özet bilgileri bulunan şirketler grubu ortakları tarafından 2005 yılı Ağustos ayında İstanbul’da kurulmuştur.

inter_airlines

İnter Havayolları
Hollanda ve Almanya’dan başta Antalya’ya olmak üzere Türkiye’deki diğer tüm tatil noktalarına Avrupa’nın birçok noktasından tarifesiz yolcu ve kargo taşımacılığı yapan İnter Havayolları, Avrupa’nın en büyük tur operatörlerinden olan, TUI, OGER ve KRAS gibi firmalarla çalışmaktadır.

kuzu_airlines

Kuzu Airlines
Filosunda altı adet A300-B4 kargo uçağı bulunan Kuzu Airlines “özel isteğe bağlı olarak uçak kiralama (charter)” ve “diğer havayollarına ekibi ile uzun dönem uçak kiralama (ACMI)” seçeneklerini sunuyor.

mng_airlines

MNG Airlines
MNG Havayolları halen haftada beş (5) frekans ile Almanya ve İngiltere’ye tarifeli kargo seferlerini sürdürmektedir.

red_star

Redstar (Hava Ambulans Şirketi)
1988 yılında Marm Assistance adı altında Hava Ambulans faaliyetlerine başlayan ve 1992 yılında isim değişikliğine giden redst*r Havacılık A.Ş. Türkiye’nin ilk hava ambulans şirketidir.

saga_airlines

Saga Airlines
Saga Airlines, bürokratik ve yasal çalışmalarını sona ermesinden sonra Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden işletme ruhsatı alarak 2004 yılının Nisan ayında fiilen çalışmalarına başladı.

sancak_air

Sancakair
İş jetleri ve helikopterlerle vip havayolu taşımacılığı yapan havayolu şirketi.

thk

Türk Hava Kurumu
HAVA TAKSİ GÖREVLERİ: Yurtiçi ve Yurdışı Yolcu ve Kargo Taşımacılığı, Yurtiçi-Yurtdışı Ambulans hizmetleri, Fotoğraf ve Film Çekimi, Orman Yangınları Söndürme, Tarımsal Havacılık (İlaçlama, gübreleme), Döviz Atışı, Paraşütçü Atma, Uçak Kiralama – Turistik Gezi Uçuşları, Arama Kurtarma, Ücretli Halk Uçuşu, Pano Çekimi

arkasair

Arkasair
1998 yılında kurulmuş olan Arkasairbirinci sınıf V.I.P. Hava Taksi hizmeti sunmaktır. Arkasair, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda, 1.535 metrekarelik özel hangarında faaliyet göstermektedir.

freebird

Freebird
FREEBIRD, Haziran 2000 yılında kurulmuş ve 2001 yılında, 3 adet MD83 tipi uçakla operasyona başlamış olan, dünya çapında seferler gerçekleştiren uluslararası bir charter havayolu şirketidir.

bon_air

Bonair
BONAIR hava taksi servisi, günümüz iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuşlarıyla hizmetinizdedir. BONAIR tamamen müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanabilen ve uygulanabilen uçuş seferleri sunmaktadır.

doruk_air

Doruk Air Uçak ve Helikopter Servisi
Antalya merkezli hizmet veren Doruk Air’ in faaliyetleri; Yolcu, yük ve hava kargo taşımacılığı, Uçak ve helikopter kiralama hizmetleri, Hava taksi ve özel charter uçuşları, Günübirlik helikopter ve uçak turları, Fotoğraf ve film çekim uçuşları, Uçak ile reklam – tanıtım afişi çekimi uçuşları, Helikopter ile harici ve asılı yük taşıma uçuşları, Helikopter ile orman yangın söndürme operasyonları.

Sibel