Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Hava Yolu Şirketlerinden bazıları :

aeroflot_logo (1)

Aeroflot-Rus Havayolları
En büyük Rus havayolu taşımacılık şirketi olan Aeroflot yılda tek başına 7 milyondan fazla, kardeş şirketleriyle birlikte ise yaklaşık 9 milyon yolcu taşımaktadır ki bu da genel Rus havayolu taşımacılık hacminin neredeyse dörtte birine tekabül eder.
Aeroflot 47 ülkede 93 noktaya uçuş (günde 302 uçuş) gerçekleştirmektedir. Düzenli uluslararası Rus taşımacılık pazarının %51’ini kontrol etmektedir.

air_france

Air France Hava Yolları Türkçe Sayfaları
Air France havayolları web sitesi Türkçe sayfalarında rezervasyon yapıp online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in, uçağa biniş saatinizden 30 dakika öncesine kadar check-in yapıp,uçuş detaylarınızı basabilirsiniz. Rezervasyon yönetimi, seyahatinizi görüntüleyin, değiştirin, veya planlayın Uçuş bilgisi, Uçuş zamanlarını ve son uçuş bilgilerini görüntüleyin..

austrian

Avusturya Hava Yolları Türkçe Sayfaları
Avusturya Hava Yolları,Türk Hava Yolları ile uçuş mili kazanıp harcama işbirliğinden sonra 30Mart2008’den itibaren İstanbul ve Ankara`dan karşılıklı Viyana`ya 2008 yaz tarifesi itibari ile ortak uçuşlara başladı. Avusturya Havayolları Grubunun yeni güzergahlarını tanıtmak, sizi beş kıtada 66 ülkedeki 150 güzergahımızdaki düşük fiyatlı promosyonlarımız hakkında bilgilendirmek…

en-logo_flydubai

Flydubai – Düşük maliyetli havayolu şirketi
Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, flydubai, Dubai’nin ilk düşük maliyetli havayolu şirketi. Müşterilerinin ihtiyaç ve bütçelerine uygun daha fazla seçenek ve esneklik sağlıyor.

iranair

İranAir
IranAir yolcular için farklı ve çeşitli hizmetler sunar. Bu bölümde tesisler hakkında kapsamlı ve eksiksiz bilgi ve sizin için huzur ve rahatlık sağlayacaktır bunları kullanmanız başarılı bir seyahat planlıyorsanız size yol gösterecektir.

saudi_arabian_airlines_logo

Saudi Arabian Airlines
Suudi Arabistan Havayolları web sitesi. Web sitesinden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

british_airways

British Airways Türkçe Sayfaları
Bütün dünyaya en cazip uçuş ve otel fırsatlarımıza göz atın. Bu fırsatlarımızın en az keşfedeceğiniz şehir kadar çekici olduğunu göreceksiniz. İstanbul ve İzmir’ den New York’a 349€’dan , Los Angeles ve San Francisco’ya 469 €’dan başlayan cazip fiyatlarımızla uçabilirsiniz.

klm_logo

KLM Royal Dutch Airlines Türkçe Sayfaları
İnternetteki en uygun KLM fiyatlarını bulmak istediğinizde, klm.com a güvenebilir-siniz. Eğer internette, aynı gün içerisinde klm.com dakinden en az 5 € daha ucuz olmak üzere aynı sınıfta, uçuş programında ve kabinde bir bilet bulduğunuz ve, bunu kanıtladığınız takdirde, size gelecek uçuşlarınızda kullanabileceğiniz, uygun olan her bilet için geçerli, bulduğunuz fiyat farkından 50€ fazlası bedelli Seyahat Kredisi Fişini (TCV) göndereceğiz.

condor_logo

Condor Flugdienst GmbH Türkçe Sayfaları
Kısa Uçuş, web sitesinde her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif- Tarifesinde ki Kısa Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Uzun Uçuşlar Nereye? her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif-Tarifesindeki Uzun Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Nisan ayından itibaren Condor özellikle en ucuz şehir uçuşlarını, Münih’ten itibaren Avrupa’nın en güzel şehirlerine yapıyor. Condor şehir uçuşları 29 Euro’dan itibaren, one-way tüm farklar dahil olmak üzere mevcuttur.

emirates_logo_ey

Emirates Airlines Türkçe Sayfaları
Emirates Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

LOT_Polish_Airlines_logo

Polish Airlines – LOT Türkiye Bölümü
Polonya Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

logo_lufthansa

Lufthansa Homepage of Turkey
Lufthansa Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

singapoore_airlines_logo

Singapore Airlines Türkiye Bölümü
Singapur Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

Egyptair_logo

Egyptair – Mısır Havayolları Türkiye Bölümü
Mısır Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

AirCanada_logo

Air Canada – Kanada Havayolları
Kanada Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

iberia_logo

IBERIA.COM Turkey
İspanyol Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

Sibel

2 thoughts on “Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Bir cevap yazın