Voyage Türkbükü Otel

Voyage Türkbükü Otel

Yaşanan olayların ardından hiç şüphesiz en çok etkilenen sektör turizm sektörü oldu. Geçtiğimiz yıl Bodrum’da, Çeşme’de, Kemer’de otelleri dolduran turistler bu yaz beklenen sayıya ulaşmayacağından, yerli tatilciler için daha uygun fiyata tatil olanağı doğdu. Bir de üzerine erken rezervasyon fırsatı ile zaten indirimli olan fiyatlar üzerinden bir de %30 indirim seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Bodrum’un en iyi otellerinden biri olan Voyage Türkbükü Otel‘den bahsedeceğiz.

Hakkında

voyage-turkbuku-otel-4

41.000 m2’lik bir alana kurulmuş olan denize sıfır konumdaki otel, hem plajı hem olanakları, hem eğlence anlayışı hem de lezzetli mutfağı ile tatilcilerden tam not alıyor. Lüks bir tatil arayanlar için Bodrum’un bu muhteşem oteli; Voyage Türkbükü Otel’i öneriyoruz. 2011,2012 ve 2013 yıllarında ödüller alan otelin özellikle ince kum-çakıl karışımı kumsalı, sabah-öğle-akşam açık büfesi, beach barı’ı, spor ve müzik ağırlıklı aktiviteleri büyük ilgi görüyor.

Voyage Türkbükü Otel Eğlence

voyage-turkbuku-otel-3

Otelde eğlence anlayışı her zevke hitap eden seçenekler sunuyor. Canlı konserler, dans şovları ve DJ performansları burada sizi bekliyor.

Olanaklar

voyage-turkbuku-otel-2

Otelde bar, sauna, hamam, animasyon, tenis sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, çocuk parkları, mini club, fotoğraf servisi, masaj, spa, fitness center, masa tenisi, çocuk animasyonu, kuaför ve daha onlarca farklı seçenek ile tüm ihtiyaçlarınız otel içinde karşılanıyor.

Voyage Türkbükü Otel Konaklama

voyage-turkbuku-otel-

Otelde standart, bungalov oda ve bungalov aile odası olmak üzere 3 farklı konaklama seçeneği mevcut. Ultra her şey dahil konaklama seçeneği ile fiyatlar Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında değişiklik gösteriyor.

Kubra

Bir cevap yazın