Uçak Bileti Nereden Alınır?

Uçak Bileti Nereden Alınır?

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte tüm alışverişler gibi uçak bileti gibi bilet seçeneklerini de internetten almak mümkün. Böylece kredi kartınızı kullanarak, hatta taksit de yaparak online uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik birçok firma, online bilet alımlarında indirim fırsatları ve kampanyalar da sunuyorlar. Peki, ucuz uçak bileti hangi siteden nasıl alınır?

ucuz-ucak-biletiTürk Hava Yollarını kullanacaksanız, firmanın resmi internet sitesine girerek üst menüde yer alan online işlemler sayfasından “online bilet/online rezervasyon” seçeneğinden biletinizi satın alabilirsiniz. Dünya üzerinde en çok yere uçuş yapan Türk firması olan THY, yurtiçi ve yurtdışı uçuşları için farklı alternatifler sunuyor.

Bileteviniz adresinde de online uçak bileti almak mümkün. Ayrıca firma 23 Nisan, 19 Mayıs gibi milli bayramlarda ve Kurban bayramı, ramazan bayramı gibi dini bayramlarda %50’ye varan indirim fırsatları da sunuyor. Bunun yanında Maximum, World, Axess ve Bonus kartlara 9 aya varan vade seçenekleri de bulmak mümkün.

Sunexpress sitesi de online uçak bileti alımlarında iyi alternatiflerden. 24.99 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunan firma, ucuz uçak bileti arayanlar için ekonomik seçenekler sunuyor. Yurtiçinde fiyatlar oldukça ekonomik, yurtdışı uçuşlarda da diğer birçok firmaya göre daha ekonomik ve avantajlı uçuş seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İki kişilik uçuşlarda en az 20 TL indirim kazanabileceğiniz Aerobilet de online uçak bileti satın alabileceğiniz firmalardan. Hafta sonu uçuşlarda da firmanın Borajet ile yapılan uçularda %5 indirim seçenekleri bulunuyor.

Kubra

Bir cevap yazın