Türkiye’nin En İyi Butik Otelleri

Türkiye’nin En İyi Butik Otelleri

Beş yıldızlı otellerin büyüklüğünden ve kalabalıklığından sıkılanlar, tatili ve lüksü daha sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenler için hizmet veren butik oteller, özellikle son 6-7 yılda Türkiye’de önemli bir pay oluşturuyor. İşletmesi genellikle mekan sahibi tarafından yapılan, lüksün ve konforlu bir tatilin yalnızca beş yıldızlı otellere has olmadığını kanıtlayan Türkiye’nin en iyi butik otellerini sizler için araştırdık. İşte özel konsepti ve kişiye özel hizmeti ile birbirinden güzel butik oteller…

Mardius Tarihi Konak 

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-9

Özel bir jüri tarafından Türkiye’nin en iyi butik oteli seçilen Mardius Tarihi Konak, Mardin’de bulunuyor. Mardin’deki daha birçok yapı gibi taş bir yapıda hizmet veren butik otel, lüks ve konforu butik konsepti ile buluşturuyor. Yaz aylarında konaklama oda başına 1400 TL civarında değişkenlik gösteriyor.

Highlight Otel 

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-8

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan otel, doğal bir güzelliğin ortasında bulunuyor. Evinizde gibi hissedeceğiniz bir otel konforu, huzurlu bir atmosfer ve eşsiz bir manzara arıyorsanız Bodrum’daki bu butik oteli tercih edebilirsiniz.

Hera Butik Otel

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-7

Geçtiğimiz yıllarda da Türkiye’nin en iyi butik otelleri arasına giren Hera Butik Otel, Bozcaada’da, özel mimarisi ve tarihi yansıması ile hizmet veriyor.

Fresco Cave Suites 

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-6

Kapadokya’da butik konsepti ile hizmet veren otel, evinizin konforunu aratmayacak şekilde hazırlandı. Otel, Kapadokya’nın en yeşil oteli sertifikalı.

Alavya Otel, Alaçatı 

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-5

Manici Kasrı, Adatepe

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-4

Greenline GuestHouse, Ağva

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-3

B House, Alaçatı

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-2

Ortunç Otel, Cunda

turkiye-nin-en-iyi-butik-otelleri-

Kubra

Bir cevap yazın