Türkiye’den Starbucks Manzaraları

Türkiye’den Starbucks Manzaraları

Kahve deyince hemen herkesin ilk aklına gelen hem lezzetli hem de muhteşem kokulu kahveleri ile dünyanın her yerinde şubeleri bulunan Starbucks, Türkiye’deki sayısını da her geçen gün arttırıyor. Kaliteli iç mekan dekorasyonu, insanı dinlendiren müzik seçimleri, birbirinden güzel bahçeleri ve farklı konsepti ile Türkiye’nin farklı yerlerinden en güzel Starbucks şubelerini listeledik….

turkiye-starbucks-subeleri-

İstanbul Kadıköy’de bulunan bu büyük şube, Kadıköy rıhtıma oldukça yakın bir konumda. Hem büyüklüğü hem de rahat ve ferahlığı ile Kadıköylülerin uğrak mekanlarından. Hem ayak üstü bir kahve içmek, hem de arkadaşlarla oturup saatlerce sohbet etmek için iyi bir durak.

turkiye-starbucks-subeleri-2

Şişli’de bulunan Cevahir AVM’nin hemen yanı başındaki bu köşkte hizmet veren Starbucks da günün her saati kalabalık. Hem şık konsepti, hem merkezi konumu hem de rahat ve konforlu oturma seçenekleri ile kahvenizi yudumlarken rahatça kitap okuyabileceğiniz bir mekan.

turkiye-starbucks-subeleri-3

Bu da Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bulunan bir şube. Büyük dış bahçesi ve birkaç katlı iç mekanı ile oldukça büyük bir şube. Özellikle güzel havalarda bu bahçe insan dolup taşıyor.

turkiye-starbucks-subeleri-4

Mersin Forum’da bulunan şube, Avrupa’nın herhangi bir kentindeki o büyük Starbucks şubelerini aratmıyor. Lüks ve şık dış tasarımı ve muhteşem kahveleri ile Mersin’lilerin uğrak mekanlarından.

turkiye-starbucks-subeleri-5

Antalya Konyaaltı’nda bulunan bu şube, başta dış mimarisi ve şık bahçesi ile dikkat çekiyor.

turkiye-starbucks-subeleri-6

Samsun’da bir AVM’de bulunan Starbucks şubesi, tamamen cam olan tasarımı ile oldukça ferah, şık ve kaliteli görünüyor.

Bunlar da Türkiye’nin farklı yerlerinden Starbucks manzaraları…

turkiye-starbucks-subeleri-7

turkiye-starbucks-subeleri-8 turkiye-starbucks-subeleri-9 turkiye-starbucks-subeleri-11

Kubra

Bir cevap yazın