Türkiye’den En Güzel Manzaralar

Türkiye’den En Güzel Manzaralar

Türkiye, hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan bir ülke. Bu yazımızda Türkiye’nin 81 ilinden objektiflere takılan en güzel doğa, şehir, insan ve deniz manzaralarını bir araya getirdik. İşte Türkiye’den en güzel manzaralar…

turkiye-den-manzaralar-

Bu harika manzara kimi büyülemez ki?

turkiye-den-manzaralar-2

Üsküdar sahildeki banklara oturup Kız Kulesi’ni izleme deneyimini yaşamadıysanız, en yakın bir zamanda gün batımına denk getirmenizi öneriyoruz; çünkü bu manzara kaçmaz…

turkiye-den-manzaralar-3

İstanbul gibi muhteşem bir şehirde kim yaşamak istemez ki? Her semti tarih kokan bu şehirde çekilen bu manzara fotoğrafı insanı büyülemeye yetiyor.

turkiye-den-manzaralar-4

Binaların giderek artması ile İstanbul’da yeşil alanlar giderek azalıyor. Bu fotoğraf ise yeşilin en güzel görüntüsünü bize gösteriyor. Köprünün hemen yanı başındaki bu parkta yürümek de, şehrin eşsiz manzarasını izlemek de ayrı bir keyif olacak.

turkiye-den-manzaralar-5

İstanbul denildiğinde belki de ilk akla gelen yer Taksim oluyor. Şehre misafir olarak gelenlerin mutlaka uğradığı İstiklal caddesi’nde çekilmiş bu fotoğraf, İstanbul şehir manzaralarına iyi bir örnek.

turkiye-den-manzaralar-6

Sinop Kalesi’nin muhteşem görüntüsünü yansıtan bu fotoğraf, Türkiye’den en güzel manzara resimleri arasında yer alıyor.

turkiye-den-manzaralar-7

İzmir Alsancak’ta çekilmiş olan bu fotoğraf, şehrin güzelliğini gözler önüne seriyor. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de objektifinize böyle manzaralar mutlaka yansıyacak.

turkiye-den-manzaralar-8

Akşam saatlerinde çekilmiş bu fotoğrafta gökyüzünün muhteşemliği ve şehrin harika manzarası gözler önüne seriliyor.

Kubra

Bir cevap yazın