Türkiye’de Kamp Yapabileceğiniz 10 Harika Yer

Türkiye’de Kamp Yapabileceğiniz 10 Harika Yer

Tatil anlayışı lüks ve konforlu bir otelden çok, doğa ile iç içe doğal bir yaşamsa; sizler için hazırladığımız bu yazımızda, yurtiçinde kamp yapılabilecek en güzel yerleri bulabilirsiniz. İşte büyük bütçeler ayırmadan da ailece keyifli bir tatilin kapılarını aralayan Türkiye’de kamp yapabileceğiniz 10 harika yer…

Kaş

turkiye-de-kamp-alanlari-6

Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden biri olan Kaş, kalabalık otellerden sıkılıp huzuru doğada arayanlar için ideal tatil yerlerinden biri. Çadır kurup tatil yapabilmek için Kaş’ta ideal yerler var. Siz de denize karşı ekonomik ve doğal bir tatil için rotanızı Kaş’a çevirebilirsiniz.

Muğla

turkiye-de-kamp-alanlari-5

Muğla’da bulunan Akyaka Orman Kampı, mavi ile yeşilin buluştuğu noktada size huzurlu ve keyifli bir kamp hayatı vaat ediyor. Muhteşem bir deniz manzarasına ek olarak yeşilin ortasında, ormanın tam içinde olduğunuzda buradan ayrılmak istemeyeceksiniz.

turkiye-de-kamp-alanlari-4

Dalyan Camping de Muğla’da gidebileceğiniz bir diğer kamp alanı. Bungalovlar ve kamp alanları ile Dalyan Nehri’nin kıyısında bulunan kamp alanında restoran da bulunmaktadır.

Balıkesir

turkiye-de-kamp-alanlari-2

Çanakkale ile Balıkesir arasında bulunan Hızır Kamp, huzurun ve sakinliğin adresi. Muhteşem manzarası ile insanı büyülüyor.

Marmaris

turkiye-de-kamp-alanlari-

İnbükü Orman Kampı, Marmaris’te kampa en uygun alanlardan. Bungalov evler, doğal kamp alanları ile tam bir orman kapı olan İnbükü, İçerisinde tuvalet, çamaşırhane, duş gibi alanlar ve elektrik bulunan bu kamp alanında ailecek rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

turkiye-de-kamp-alanlari-3

Marmaris’te bir diğer Çubucak Orman Kampı. Burada günlük konaklama ücretleri 34 TL’den başlıyor.

İzmit/Kumcağız

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Balıkesir/Kirazlı Manastırı 

turkiye-de-kamp-alanlari-8

Fethiye/Kabak Koyu 

turkiye-de-kamp-alanlari-7

Kubra

Bir cevap yazın