Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun

Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun
Anneler Günü
Anneler Günü

Merhaba arkadaşlar bugün özel bir gün bende birkaç cümle yazmak istedim. Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse ilk olarak herkes gibi Annemizden bahsederiz. Her yıl olduğu gibi 10 Mayıs Anneler Günüdür. Anneler günü tarihçesine bakmak gerekirse; Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlamıştır. Hiçbir zaman aklımızdan çıkmasın dünyadaki en güvenli yer annelerimizin şefkat’le dolu olan kollarıdır. Onların değerlerini her zaman üst düzeyde tutalım.

Annelerimize gönderebileceğimiz birkaç güzel söz paylaşmak istiyorum.

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Dun sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın…Anneler günün kutlu olsun.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Başta benim Annem olmak üzere Tüm Annelerin Anneler günü kutlu olsun..

Sibel

Bir cevap yazın