Termal Oteller Yalova

Termal Oteller Yalova

Özellikle romatizmal hastalıkları olanlar için önerilen, sağlık için oldukça faydalı olduğu bilinen termal su, birçok otelde konsept olarak yer bulmaktadır. Kilo vermek, fizik tedavi, rehabilitasyon ve çeşitli psikolojik rahatsızlıklar başta olmak üzere birçok tedavide yardımcı seçenekler sunan Termal oteller, Yalova’da da bulunuyor. İşte o oteller…

Black Bird Thermal&Spa Yalova Hotel 

termal-oteller-yalova-4

4 yıldızlı otel olarak hizmet veren Black Bird Thermal&Spa, Yalova’da Gökçedere mevkii’nde bulunuyor. Kaplıca ve şifalı banyoları ile misafirlerini ağırlayan otelde yarım pansiyon konaklama seçeneği sunuluyor. Çiftler için özel kese ve köpük, klasik masaj, kil maskesi gibi etkinlikler bulunuyor. Mart ayının sonuna kadar 2 kişilik odalarda konaklama kişi başı 127 TL.

Lova Spa 

termal-oteller-yalova-3

Yalova şehir merkezine 4.5 km uzaklıktaki Love Spa ve termal otelde %30 indirimle 2 kişilik odalarda gecelik kişi başı 229 TL’ye konaklama seçeneği bulunuyor. Asma oda, ön blok, arka blok, suit oda gibi konaklama olanakları mevcut. Otel, balayı çiftlerinden de ilgi görüyor.

Thermalium Welness

termal-oteller-yalova-2

Yarım pansiyon olarak hizmet veren otel, Yalova termal otelleri arasında yer alıyor. 90 odası bulunan otel, yeşillikler ve huzur içinde bir tatil vaat ediyor. Kapalı termal havuz, jakuzili aile odaları, Türk hamamı, sauna seçeneklerden sadece bazıları.

Retaj Thermal Hotel&Spa 

termal-oteller-yalova-

Termal keyfini tatil eğlencesi ile birleştiren otel, şehir merkezine 12 km uzaklıkta. Termal suyun yenileyen ve tazeleyen dokunuşunu üzerinizde hissedeceksiniz. Açık büfe kahvaltı ve Türk mutfağının sevilen lezzetleri ile de damağınıza da hitap ediyor.

Kubra

Bir cevap yazın