Tatlı Huzur Kalamış

Tatlı Huzur Kalamış

pişman olmayacaksınız! Burada sevdiklerinizle birlikte kahvenizi yudumlarken lezzetli tatlılardan yiyebileceğiniz gibi, doğum günü, baby shower, nişan, kına ya da çeşitli özel davetler de verebilirsiniz. Oyuncu Esra Akkaya ve eşi Harun Uygural’ın sahibi olduğu Tatlı Huzur, ilk bakışta yeşillikler içindeki bahçesi, şık ve bir o kadar da romantik dekorasyonu ile karşılıyor sizi…

tatli-huzur-cafe-kalamis-3

Bahçeden içeri girdiğiniz anda ise kendinizi yakın bir dostunuzun evine gelmiş gibi hissetmeniz mümkün. Kafede, cupcake desenli bardak altlığından tutun da sandalyelelere kadar gördüğünüz hemen hemen her şey satılık. Tatlı huzur, sevdiklerinizle sohbet edebilecepiniz bir mekandan çok daha öte bir adres. Tatlı Huzur’un pazar kahvaltıları da oldukça keyifli geçiyor. Ancak mekan kısıtlı kapasiteye sahip olduğundan rezervasyon şart.

Tatlı Huzur Menü 

tatli-huzur-cafe-kalamis-2

Menü, mekan sahiplerinin yakın dostlarının hazırladığı lezzetli tariflerden yola çıkılarak hazırlanmış. Melek’in üç çeşit çikolatan hazırlanan kurabiyesini, Müjde’nin lezzetli cupcake’ini ve ev yapımı limonatayı mutlaka deneyin. Özetle, Tatlı Huzur adından da anlaşılacağı üzere uzun saatler hiç sıkılmadan keyifle vakit geçirebileceğiniz ve müdavimi olacağınız huzur dolu bir adres. Menüde; ev yapımı ekmekler ile yapılan sandwichler, sağlıklı salata alternatifleri, aromatik kahve ve çaylar, buzlu içecekler ve klasikten vazgeçemeyenler için en lezzetli soğuk içecekler de yer alıyor.
Adres: Yelken sok. No: 1 Kalamış, İstanbul

Tel: (0216) 349 27 79

Kubra

Bir cevap yazın