Sapanca Dağ Evi Konaklama

Sakarya/Sapanca, Erdemli Köyü’nde bulunan Özde Alabalık Dağ Evi, butik otel konsepti ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Eşsiz doğa manzarası, yeşiller içindeki konumu, sakinliği ile huzuru çağırışı, keyifli, romantik butik bir tatil arayanlar için Özde Alabalık Dağ Evi’ni öneriyoruz. Aileniz, eşiniz ya da dilerseniz sevgiliniz ile gidebileceğiniz, tatil anlayışı ” huzur”, “sakinlik” ve “doğal yaşam” olanlar için önerebileceğimiz bir yer. Toplamda 11 oda ile hizmet veren otelin odalarında balkon da bulunmaktadır.

Sapanca Dağ Evi Konaklama

Buranın restoranı da oldukça meşhur. Özellikle Alabalık ile mantar ve kaşar güveci denemeden geri dönmeyin. Aynı zamanda İstanbulluların şehre yakın yerler arasında popüler kahvaltı noktalarından biri olan otelin en beğenilen özelliklerinden biri kendi bahçelerinden temin ettikleri, özel, doğal köy ürünleri ile hazırladıkları lezzetli kahvaltı sofraları…

Sapanca Dağ Evi Kahvaltı

sapanca-dag-evi-2

Kahvaltıda birbirinden güzel peynir çeşitleri, ev yapımı reçel ve marmelatlar, köy tereyağı, doğal bal, lezzetli börekler, köy yumurtası ve farklı lezzetler bulunuyor. Bu lezzetli kahvaltı menüsünün fiyatı ise 30 TL civarında.

Sapanca Dağ Evi Konaklama

sapanca-dag-evi-

Tatil için çok uzaklara gitmek istemeyen İstanbullular için Sapanca’da bulunan Özde Alabalık Dağ Evi, 120 TL’den başlayan konaklama seçenekleri sunuyor. Fiyatlara kahvaltı dahildir. Şehrin stresinden, sıkıntısından uzaklaşmak ve kafa dinlemek için şehre yakın ve ekonomik bir tatil seçeneği için Sapanca’nın yükselen yıldızı Özde Alabalık Dağ Evi’ni tercih edebilirsiniz.

Adres: Sakarya/Sapanca/Erdemli Köyü/İstanbuldere Köyü

Tel: 0264 582 13 31

Kubra

Bir cevap yazın