Pioppo Gelato İstanbul

Pioppo Gelato İstanbul

Yaz deyince ilk akla gelenlerden biri de buz gibi bir dondurmadır. Hem serinleten hem de lezzetli tadı damakta kalan birbirinden güzel dondurmaları ile Bodrum’un vazgeçilmezlerinden biri olan Pioppo Gelato, artık İstanbul’da da dondurma severler ile buluşuyor. İtalyan dondurma ustası Pioppo Gelato’nun adını taşıyan markanın şubelerinde ev yapımı, doğal dondurmaların tadına bakabilirsiniz. En sevdiğiniz tatlıların dondurma olduğunu bir düşünün. Bu muhteşem ve enfes tatların arasında tiramisudan kazandibine, Bodrum mandalinasından orman meyvelerine kadar birçok farklı tat ile yazın keyfini Pioppo Gelato’nun muhteşem dondurmaları ile çıkarın…

İlk Şube Bodrum’da 

pioppo-gelato-dondurma-

2014 yılında Türkiye’de ilk şubesini Bodrum’da açan meşhur dondurmacı geçtiğimiz yıl İstanbul Viaport Alışveriş Merkezi’nde de bir şube açtı. Olumlu geri dönüşlerin ve talebin artmasının ardından bu kez de Bağdat Caddesi’nde dondurma ve tatlı severler ile buluşan marka, İstanbullulara bir külah dolusu mutluluk vaat ediyor! Taze meyveler, doğal ürünler ile hazırlanan ev yapımı dondurmalar; katkı maddesi olmadan rahatça dondurma yiyebileceğiniz bir adres.

pioppo-gelato-dondurma-3

İtalyan’ın en sevilen tatlıları ve dünyanın en lezzetli meyvelerini bulabileceğiniz Pioppo Gelato şubelerinde daha önce hiç tatmadığınız tatları da bulabilirsiniz. İtalyan şefleri ve Türk şeflerinin özel reçeteleri ile hazırlanan bu birbirinden lezzetli dondurmalar arasında kavundan Belçika kakaosuna, Brezilya vanilyasından karpuza, ballı bademden portakal kabuğuna kadar onlarca farklı seçenek bulmak mümkün. Havaların ısındığı bu bahar günlerinde hem doğal, hem taze, hem de lezzetli bir tatlı alternatifine ihtiyacınız varsa, Pioppo Gelato şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın