Pancake Nerede Yenir?

Pancake Nerede Yenir?

Avrupa’dan sonra Türkiye’de de popüler bir lezzet haline gelen, brunch’ların ve arkadaş toplantılarının vazgeçilmezi pancake’i adresinde yemeye ne dersiniz? İstanbul’da yaşayanlar için keşfedebilecekleri çok güzel bir cafe önerimiz var. Krep ve pancake müptelası iseniz hiç vakit kaybetmeden Moda’daki Munchies’e gitmelisiniz.

Munchies Menü

  • Kahvaltı tabağı 30 TL
  • Pancake 15 TL
  • Panburger 10 TL
  • Limonata 9 TL
  • Kahve 6 TL
  • Çay 3 TL

Burada Kadıköy’ün ve hatta Anadolu Yakası’nın en lezzetli pancake’lerinden yiyebilirsiniz. Nutella’dan tutun fıstık ezmesine, çilek sostan ayva reçeline kadar 12,13 farklı sos ile servis edilen pancake ve krepler masaya ilk geldiğinde şaşkınlığınızı gizleyemiyorsunuz. Sekiz pancake, tatlı ve tuzlu soslar, peynirlerle sınırsız çay ile keyifli bir yemek deneyimi sizi bekliyor. Soslar bittikçe ücretsiz yenileniyor. Hafta sonu giderseniz sıra beklemeyi göze alın. Hafta içi de durum pek fazla değişmiyor. Öğlen saatlerinde bile masa bulmanız biraz zor olabilir ama inanın beklediğinize değecek.

munchies-moda-kahvalti

Pancake eşliğinde lezzetli bir kahvaltı deneyimine var mısınız? Salam, jambon, krep, pancake, domates ve farklı soslar eşliğinde kahvaltının tadı damağınızda kalacak.

munchies-moda-pancake

Bu da pancake’leri tatlı soslar eşliğinde yemek isteyenler için gelen sos tabağı. İçinde meyveler, fıstık ezmesi, çikolata ezmesi ve farklı reçeller var.

munchies-moda-menu

Kendilerinin yaptığı limonatanın da mutlaka tadına bakmanızı öneriyoruz. Elma dilimleri, çilek ve nane yaprakları ile servis ediliyor.

İşte Munchies Moda’dan farklı kareler ve alternatif lezzetler…

munchies-moda-adres munchies-moda-pancake- munchies-moda-pancake-2 munchies-moda-pancake-3

Adres

Caferağa mahallesi, Dr. Esat Işık Caddesi, Kadıköy/İstanbul No:52/A

Telefon

(0 216) 336 30 39

Kubra

Bir cevap yazın