Marmaris’in En Güzel Koyları

Türkiye’de tatil ve turizm denince akla ilk gelen duraklardan biri olan Marmaris, birbirinden güzel ve en özel koyları ile tatilcilere hem eğlenceli hem de sakin ve huzurlu bir tatil vaat ediyor. Yaz aylarında Ege’nin bu muhteşem kıyı tatil beldesinde size muhteşem bir deniz eşlik edecek. Keşfedebileceğiniz farklı koyların bulunduğu Marmaris’te en güzel ve en çok tercih edilenleri sizler için derledik…

Bördübet 

marmaris-koylari-5

Son yıllarda giderek popülerleşen bir tatil bölgesine dönüşen Bördübet, yemyeşil çam ağaçlarının arkasına saklanmış o eşsiz görüntüsü ile sizi kendine hayran bırakacak. Marmaris’te bir otelde konaklıyor ve çevrede keşfe çıkmak istiyorsanız, Bördübet’te günübirlik vakit geçirebilirsiniz.

Turunç

marmaris-koylari-4

Marmaris koyları arasında yer alan Turunç koyu, aynı zamanda Ege’nin en güzel koylarından da biridir. Bu doğal güzelliğin ve yemyeşil manzaranın tam ortasındayken, ağaçların ve toprağın eşsiz kokusu ve koyun muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız.

Çiftlik Koyu 

marmaris-koylari-3

Marmaris’in cennet köşelerinden biri olan Çiftlik Koyu, yüzyıllardır ev sahipliği yaptığı ulu ağaçları ve ağaçların süslediği yemyeşil doğa manzarası ile oldukça davetkar bir havaya bürünüyor.

Abdi Reis Koyu 

marmaris-koylari-2

Marmaris’te dalış keyfini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, Marmaris koyları arasında yer alan Abdi Reis koyunda bunun keyfini sürebilirsiniz. Capcanlı havası ve bunu herkese hissettirmesi ile bu koydan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.

İçmeler

marmaris-koylari-

Marmaris koyları arasında belki de en popüler olanı. Plajı, doğal güzelliği ve tertemiz suları ile Marmaris’e yolunuz düşerse buraya mutlaka uğramalısınız.

Kubra

Bir cevap yazın