Marmaris Otelleri

Marmaris Otelleri

Yaz aylarında turistlerin ve yerli tatilcilerin uğrak yerlerinden biri olan Marmaris, doğal güzelliği ve tatil olanakları ile önemli turist merkezlerinden biri. Muğla iline bağlı olan Marmaris’te tatil için konaklayabileceğiniz birçok otel bulunuyor. Her bütçeye ve ihtiyaca farklı seçenekler sunan Marmaris otelleri bu yazımızda…

Hotel Aqua Marmaris

marmaris-otelleri-4

Bölgenin en güzel otellerinden biri olan Hotel Aqua, İçmeler Mevkii’nde yer alıyor. Şehir merkezine 10 km uzaklıkta olan otelin kendine özel plajı, açık ve kapalı havuzu, çocuk havuzu, havuz barı, teraslı açık büfesi, Türk hamamı, spor salonu, buz çeşmesi ve rengarenk bahçeleri bulunuyor. Ayrıca Osmanlı mutfağı, balık ve İtalyan olmak üzere 3 farklı mutfağı bulunuyor. Haziran ayında konaklama kişi başı 176 TL, Ağustos ayında bu rakam 223 TL’ye çıkıyor.

Sentido Orka Lotus Beach

marmaris-otelleri-3

İçmeler Mevkii’nde bulunan otel, misafirlerine 444 oda ile hizmet veriyor. Marmaris merkeze 7 km uzaklıktaki Sentido Orka Lotus Beach otelde Osmanlı, İtalyan ve Çin olmak üzere 3 farklı mutfak bulunuyor. Otel, Marmaris’te balayı yapmak isteyenlerin de tercihleri arasında.

Martı Resort Hotel 

marmaris-otelleri-2

280 oda ile hizmet veren Martı Resort Hotel, harika manzarası ve doğası ile misafirlerine keyifli bir tatil vaat ediyor. Kendine özel plajı bulunan otelde Haziran ayında konaklama 200 TL civarında iken Temmuz 15 ile Ağustos 15 tarihleri arasında bu rakam 250-300 TL’yi bulabiliyor.

Casa de Maris

marmaris-otelleri-

Marmaris Siteler mevkii’nde bulunan otel, 190 odası ile misafirlerine hizmet veriyor. Canlı müzik, animasyon gibi eğlencelerinin yanı sıra, tatil sırasında otelde hamam, sauna ve masaj gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

 

Kubra

Bir cevap yazın