Kıbrıs Turları 2016

Kıbrıs Turları 2016

Yavru vatan Kıbrıs’ta keyifli bir tatile ne dersiniz? Yılın büyük bir bölümünün güneşli geçtiği Kıbrıs’a Türkiye’den onlarca farklı tur programı düzenleniyor. 2016 yazı için turlara katılmak isteyenler için Kıbrıs turları hakkında bir liste hazırladık. 3 geceden başlayan tur programlarında fiyatlar 399 TL’den başlıyor. Turlar uçaklı ya da uçaksız olarak değişiklik gösteriyor. Erken rezervasyon fırsatlarıile  %35’e varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kalkışlı Kıbrıs Turu 

İstanbul’dan kalkan Kıbrıs turunda 2 gece 3 gün konaklama, uçak bileti dahil 399 TL’den başlıyor. Fiyata havalimanı transferleri dahildir.

Ankara’dan Kıbrıs Turu 

Yine 2 gece 3 gün olarak hazırlanan bu turda otelde konaklama, uçak bileti fiyatları dahil olarak 399 TL’den başlamaktadır.

Uçaklı olarak yapılan Kıbrıs turlarına Antalya’dan, Adana’dan, Hatay’dan, Gaziantep’ten ve İzmir’den kalkan programlar ile katılabilirsiniz.

Mayıs ayı için 19-22 mayıs tarihleri arasında özel uçaklı paket fırsatından yararlanabilirsiniz. 3 gece 4 gün olarak hazırlanan programda fiyatlara uçak biletleri, konaklama da dahildir. Standart odalarda ultra her şey dahil fiyatlar kişi başı çift kişilik odalarda 1690 TL’dir. Tek kişilik odalarda ise bu fiyat 2314 TL. Standart odalarda tam pansiyon konaklama da kişi başı 1690 TL’dir. Tur programında uçuşlar Pegasus ve Onur Air uçakları ile yapılmaktadır.

Kontenjanlar ile sınırlı olan bu kampanyadan kredi kartınızla 9 aya varan vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Kıbrıs’ta tur programları olmadan konaklamak istiyorsanız, erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Böylece konaklama seçeneklerinden %35’ê varan indirim fırsatları ile değerlendirebilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın