Kaz Dağları Otel Fiyatları

Kaz Dağları Otel Fiyatları

Balıkesir ve Çanakkale arasında bulunan, İda dağı ya da Kaz dağı gibi farklı şekillerde de adlandırılan Kaz Dağları; Dede dağı, ortasında bulunan asıl Kaz dağı, Babadağ, Karataştepe, Sarıkız tepesi, Gürgen dağı, Eybek dağı ve Kocakatran dağlarının birleşiminden oluşur. Önemli turistik noktalardan biri olan Kaz dağları, 1774 metrelik tepeleri ile oldukça yüksek bir dağdır. Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan bu dağlar hakkında bugüne kadar anlatılmış onlarca farklı efsane bulunmaktadır. Hem gizemli, hem yeşil hem de eşsiz manzarası ile Balıkesir ya da Çanakkale’ye yolu düşenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden. Peki, Kazdağı’nda nerede kalınır? Hangi otelde konaklanır? İşte Kaz dağları otel fiyatları

Altıner Otel 

kazdaglari-otel-fiyatlari-6

Balıkesir, Altınoluk’ta bulunan otel, denize sıfır konumuyla misafirlerinden tam not alıyor. Deniz, havuz, bahçe ve manzara seçenekleri ile hem rahat hem de konforlu. Ayrıca güzel bir de restoranı var. Restoranda birçok farklı mutfaktan lezzetleri bir arada bulabilirsiniz. Otelde konaklama şu sıralar 93 TL’den başlıyor. Otel, yarım pansiyon olarak hizmet veriyor.

İda Taş Konak

kazdaglari-otel-fiyatlari-5 

Bölgenin en güzel otellerinden biri olan İda Taş Konak, taş evlerde misafirlerini ağırlıyor. Otelde konaklama gecelik kişi başı 447 TL’den başlıyor.

Hünnaphan Otel 

kazdaglari-otel-fiyatlari-4

Şehir kalabalığından sıkılanlar için rahat ve huzurlu bir ortam vaat ediyor. Yaz sezonunda gecelik konaklama 280 TL’den başlıyor.

Olive Odore Palace Hotel 

kazdaglari-otel-fiyatlari-3

Adını bulunduğu bölgenin en meşhur lezzeti olan zeytinden alan otel, Ege denizine sıfır konumuyla göz dolduruyor. Özel teraslı odaları ile keyifli bir manzara vaat ediyor. Gecelik konaklama fiyatları 195 TL’den başlıyor.

Öngen County Hotel 

kazdaglari-otel-fiyatlari-2

Gecelik konaklama 229 TL’den başlıyor.

Ramada Resort Kazdağları Thermal&Spa

kazdaglari-otel-fiyatlari-

Termal özellikli otelde gecelik konaklama erken rezervasyon fırsatı ve özel indirimler ile 230 TL’den başlıyor.

Kubra

Bir cevap yazın