Karadeniz Turları 2016

Karadeniz Turları 2016

Seyahat rotanıza Karadeniz’in eşsiz doğası ve büyüsünü de eklemeye ne dersiniz? Tur şirketlerinin düzenlediği Karadeniz turları kapsamında, bütçenize en uygun olanı seçerek yeni yerler keşfedebilir, Karadeniz’in muhteşem doğası ile tanışabilirsiniz. İşte farklı fiyat seçenekleri ile güncel Karadeniz turları…

Yeşil Karadeniz Turu 

karadeniz-turlari-2016-4

Karadeniz’in Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Amasya, Sürmene, Zigana Geçidi, Trabzon, Ayasofya gibi mutlaka görülmesi gereken yerlerini kapsayan bu tur, 6 gece 7 gün olarak 641 TL’ye satışa sunuluyor. Profesyonel bir rehber eşliğinde yapılan bu turda ulaşım lüks otomobiller eşliğinde yapılıyor.

Klasik Karadeniz Turu 

karadeniz-turlari-2016-3

8 Gece konaklamalı bu turun fiyatı indirimli olarak 998 TL’ye satışa sunuluyor. Sinop’tan Zonguldak’a, Fatsa’dan Safranbolu’ya, Akçakoca’dan Akçaabat’a Karadeniz’in dört bir köşesini gezebileceğiniz bu tur ile keyifli bir tur deneyimi yaşayın.

Karadeniz Fırtınası 

karadeniz-turlari-2016-2

4 gece 5 gün konaklamalı bu tur kapsamında Batum’da konaklama seçeneği de bulunuyor. Profesyonel tur rehberleri eşliğinde yapacağınız gezide, Karadeniz’in muhteşem şehirleri, tarihi ve kültürel müzeleri, şehir parkları, camileri ve daha birçok yerine gezi imkanı bulunuyor. %35 erken rezervasyon indirimi ile 599 TL’ye satın alabilirsiniz.

Yeşil Karadeniz Batum Turu

karadeniz-turlari-2016-

Batum’da konaklamalı 5 gece 6 gün süren Yeşil Karadeniz Batum turu, %35 indirim fırsatı ile 609 TL’ye satışa sunuluyor. İlk gün İstanbul’dan lüks otomobiller ile yola çıkıldıktan sonra ertesi gün Sinop’a ulaşılıyor. Tur kapsamında Karadeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde kahvaltı hizmetleri, tarihi müze gezileri, camiler ve doğası ile Karadeniz’in eşsiz manzarasına hayran kalacaksınız.

 

Kubra

Bir cevap yazın