Kapadokya Turları 2016

Kapadokya Turları 2016

Haftasonu küçük bir yurt içi turuna ne dersiniz? Uygun fiyatlı seçenekleri ile kültür turları arasında yer alan Kapadokya turları ile bölgenin görülecek en güzel yerlerini görülebilir, lezzetli yemeklerin tadına bakabilir ve keyifli bir haftasonu tatili yapabilirsiniz. İşte Kapadokya turları ve fiyatları

Eskişehir Hareketli Tur

kapadokya-turlari-2016-

10 Mart ve 13 Mart tarihleri arasında yapılacak olan ve Eskişehir’den başlayan tura katılım kişi başı 269 TL. Bu tur ile bölgede; Üçgüzeller, Çavuşin, Avanos, Göreme Açık Hava Müzesi, Kızılırmak, Dervent Vadisi gibi noktalar gezilmektedir. Lüks otobüsler ile yapılacak yolculuk için erken rezervasyonda %10 indirim seçeneği bulunuyor.

İzmir Hareketli Uçaklı Tur

kapadokya-turlari-2016-2

İzmir’den hareket edecek olan araçlar ile yapılacak bu tur, otobüs seyahatlerinden hoşlanmayanlar için ideal. 2 gece 3 gün sürecek olan tur için kişi başı fiyat 598 TL.

Diyarbakır Hareketli Tur

kapadokya-turlari-2016-3

2 gece 3 gün süren Diyarbakır hareketli Kapadokya turu ile Ihlara Vadisi, Narlı Göl, Ürgüp, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Paşabağ gibi bölgenin doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Lüks otobüsler ile yapılan bu turun fiyatı kişi başı 215 TL.

İstanbul Hareketli Tur

kapadokya-turlari-2016-4

Bölgeye İstanbul’dan yapılacak ve 2 gece 3 gün sürecek olan bu turun fiyatı 2 kişilik odalarda kişi başı 279 TL. Bu tur için kalkış yapan otobüs İncirli’den kalkarak Beşiktaş, Kadıköy, Kartal, Çayırova ve İzmit’ten katılacak misafirleri alarak Kapadokya’ya götürmektedir.

Uçaklı Kapadokya ve Kayseri Turu

kapadokya-turlari-2016-5

Uçak ile yapılacak olan Kapadokya turuna bu paket kapsamında bir de Kayseri turu ekleniyor. 2 gece 3 gün sürecek olan turun kişi başı fiyatı 489 TL. Bu tur kapsamında; Kayseri, Hacı Bektaş, Avanos, Ürgüp, Yeraltı Şehri ve Ihlara Vadisi gibi noktaları ziyaret edebilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın