Kapadokya Otelleri

Nevşehir’in en popüler ve turistik bölgesi olan Kapadokya, yılın her dönemi yerli ve yabancı birçok turist ağırlamaya devam ediyor. Geçmişi paleolitik döneme kadar giden bölge, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarih ve doğanın ortasında olmak isteyenlerin uğrak noktası Kapadokya’da gezilecek ve görülecek birçok yer var. Buraya geldiğinizde nerede konaklayacağını bilemeyenler için en çok tercih edilen Kapadokya otellerini bu yazımızda bir araya getirdik..

The Cappadocia Hotel

kapadokya-otelleri-5

Harika görüntüsü ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan ve bölgeye gelenlerin konaklama için en çok tercih ettikleri otellerden biri olan The Cappadocia Hotel, şehirdeki birçok noktaya yakın konumda. Geleneksel mimarisi, her odasında bulunan terası, manzarası, köy kahvaltısı ve lezzetli menüleri ile keyifli bir tatil vaat ediyor.

Double Tree By Hilton Avanos Cappadocia 

The Doubletree by Hilton Avanos - Cappadocia hotel is the perfect Central Anatolian outpost from which to discover the natural beauty and cultural heritage of Turkey's unique Cappadocia region. From ?fairy chimney? hoodoo rock formations to fascinating ancient underground cities, guests at our modern, upscale city center hotel in Avanos district can explore and relax in style.
The Doubletree by Hilton Avanos – Cappadocia hotel is the perfect Central Anatolian outpost from which to discover the natural beauty and cultural heritage of Turkey’s unique Cappadocia region. From ?fairy chimney? hoodoo rock formations to fascinating ancient underground cities, guests at our modern, upscale city center hotel in Avanos district can explore and relax in style.

Kapadokya tatilini lüks bir hale dönüştürmek isteyenler için iyi bir alternatif sunan otel, bölgenin en lüks otellerinden biri. Açık ve kapalı havuzu, spa’sı, lüks odaları, sanuası, hamamı ve çok daha fazlası ile otel ziyaretçilerinden tam not alıyor.

Suhan Cappadocia

kapadokya-otelleri-2

Avanos’ta bulunan otel, Nevşehir Havalimanına 45 dakika uzaklıkta. Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetleri, masaj uygulamaları, geniş ve konforlu odaları, sağlık merkezi ile lükse davet ediyor.

Adanos Konuk Evi

kapadokya-otelleri-

Lüks bir tatil arayanlara hizmet veren Adanos Konuk Evi, geleneksel ve tarihi mimarisi ile görenleri büyülüyor. Yöresel tatları denemek isteyenlere farklı mutfaklardan lezzetli alternatifleri bir araya getiren otelin terasında içkinizi yudumlarken Kapadokya’nın keyfini çıkarın.

Kubra

Bir cevap yazın