Kadıköy Otel Fiyatları

İstanbul’un tarihi ilçelerinden biri olan Kadıköy; caddeleri, mağazaları, pazarları ile şehrin en kalabalık yerlerinden biri. İstanbul’da konaklamak isteyen ziyaretçiler ya da şehir içinde tatil yapmak isteyen İstanbullular için farklı konaklama seçenekleri sunan Kadıköy, her bütçeye ve ihtiyaca uygun otelleri barındırıyor. İşte Kadıköy otelleri

Kadıköy Rıhtım Otel 

kadıkoy-otelleri-8

Kadıköy’ün en kalabalık yerlerinden biri olan Rıhtım’da bulunan otel, 1991 yılından bu yana hizmet veriyor. Deniz manzarasının olduğu otelde standart ve deniz tarafı olmak üzere iki farklı oda tipi bulunuyor. Otelde Nisan ayında konaklama gecelik kişi başı 207 TL’dir.

Kadıköy Zümrüt Otel 

kadıkoy-otelleri-7

Osmanağa’da bulunan otel, bölgenin en popüler otellerinden biri. Otelde standart çift kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama 178 TL. Executive çift kişilik odalarda ise bu rakam 201 TL’ye yükseliyor.

Sidonya Hotel 

kadıkoy-otelleri-6

Rıhtım’da bulunan otele, Eminönü ve Beşiktaş’tan kalkan vapurları kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aile odasında kahvaltı dahil konaklama gecelik 182 TL. Standart çift kişilik odalarda bu rakam 240 TL ve standart büyük odalarda kahvaltı dahil fiyat 245 TL oluyor.

Golden Rest Hotel 

kadıkoy-otelleri-5

Kadıköy’ün en merkezi noktalarından biri olan Rıhtım’da bulunan Golden Rest Hotel, Boğa Heykeli’ne 550 m uzaklıkta. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda bulunan otelde Nisan ayında konaklamak isterseniz; oda kahvaltı dahil tek kişilik odalarda gecelik konaklama kişi başı 134 TL. Çift kişilik odalarda ise kişi başı konaklama 82 TL.

Kadıköy Konak Hotel

kadıkoy-otelleri-4

Timya Hotel

kadıkoy-otelleri-3

Kadıköy Bella Hotel

kadıkoy-otelleri-2

Köşk Hotel  

kadıkoy-otelleri-

Kubra

Bir cevap yazın