İzmir Gece Hayatı

İzmir Gece Hayatı

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan İzmir, eğlenceli tatil rotalarının yanı sıra, sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlence seçenekleri ile de yerli ve yabancı tatilcilerin ilgi odağı oluyor. Yolunuz İzmir’e düşerse eğlencenin kalbinin attığı İzmir gecelerinde eğlenmeden geri dönmeyin. İşte İzmir’in eğlence mekanları…

Tac Mahal 

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-6

Dans, müzik ve eğlencenin buluştuğu Tac Mahal, İzmir Bayraklı’da deniz kenarında bulunuyor. Hem kalabalık, hem canlı hem de eğlenceli bir atmosferde sizi bekleyen uzun bir gece olacak.

Secret Club

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-5

İzmir Alsancak’ta eğlenceyi dibine kadar yaşayabileceğiniz bir mekan. Havanın kararmasının ardından açılan ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlencesi ile Secret Club’da ayrıca eğlenceli dans gösterilerine de şahitlik edebilirsiniz.

1888 Bar&Lounge

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-4

İzmir’in en güzel ve en kaliteli mekanlarından biri olan 1888 Bar&Lounge, Kordon, Alsancak’ta bulunuyor. Müzikte ve mekanda kalite arayanlar için doğru adreslerden biri.

Marche Cabaret

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-3

İzmir’de eğlenceli kabare gösterileri izlemeye ne dersiniz? Şehirde kabare eğlencesini canlandıran mekanda, eğlenceli performanslara ve harika dans şovları sizleri bekliyor. Mekan, Alsancak’ta bulunuyor.

Meyname

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-2

Dans ve Dj performansları yerine klasik meyhane ruhunu arayanlar için İzmir Konak’ta bulunan bu harika mekanı öneriyoruz. Rakı sofraları eşliğinde dostlarınız ve sevdiklerinizle Meyname’de eğlenebilirsiniz.

Lion Club

izmir-gece-hayati-eglence-mekanlari-

İzmir’de eğlenceli ama bir o kadar da lüks ve kaliteli bir mekan arayanların adresi. Fiyatları klasik bir eğlence kulübünden daha pahalı olsa da eğlenmek için ideal bir yer.

Kubra

Bir cevap yazın