İzmir Foça Otelleri

İzmir Foça Otelleri

Şehrin kuzey tarafındaki Foça, sahili, doğal güzellikleri ve tatil olanakları ile turizm açısından şehre katkı sağlayan bölgelerden biri. Antik Çağlar’da Phokaia olarak bilinen ismi, günümüze Foça olarak gelmiştir. Her yıl yurtiçi ve yurtdışından gelen tatilcilere ev sahipliği yapan ilçede, birçok turistik mekan ve gezilecek tarihi yer bulunmaktadır. Peki, İzmir’e gelince nerede kalınır? İşte her bütçeye uygun farklı seçenekler sunan İzmir Foça Otelleri

LOLA 38 HOTEL

foca-en-iyi-otelleri-12

Bölgenin en iyi otellerinden biri olan Lola 38, misafirlerini tarihi bir Rum evinde ağırlıyor. Foça’da sahil kıyısında hizmet veren otelde gecelik konaklama fiyatı ortalama 345 TL.

VİLLA DEDEM OTEL

foca-en-iyi-otelleri-11

Foça’nın en iyi otelleri arasında yer alan Villa Dedem, Ege sahiline bakan konumu, harika lezzetlerden oluşan mutfağı, temizliği ve güzelliği ile bir aile oteli olarak hizmet veriyor. Konaklama ortalama 140 TL civarında.

FOÇA PALAS PENSION

foca-en-iyi-otelleri-10

Foça plajına yakın konumdaki otel, bölgenin en uygun fiyatlı otellerinden olmasına rağmen oldukça şık ve güzel. Geleneksel tatlar sunan restoranı, terası, uygun konaklama olanakları ile Foça’da gidebileceğiniz otellerden.

HOTEL KARACAM

foca-en-iyi-otelleri-9

Hiç kuşkusuz Foça’nın en iyi otelleri arasında ilk sıralarda… Deniz kıyısında, tarihi bir binada hizmet veren Karacam, sabah kahvaltınızı Ege’nin harika manzarasına karşı yapmanıza olanak sunuyor. Haziran ayında burada konaklamak isterseniz, geceliği 253 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

HURİ&NURİ OTEL

foca-en-iyi-otelleri-8

Bölgenin en lüks otellerinden biri olan Huri&Nuri, konuklarından tam puan alıyor. Haziran ayında geceliği 250 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabileceğiniz otelde; spa küvetinden deniz manzarasına kadar bir tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her konforu sağlıyor.

TERAS MOTEL

foca-en-iyi-otelleri-7

HANEDAN BEACH OTEL

foca-en-iyi-otelleri-6

FOÇA ERGUVAN OTEL

foca-en-iyi-otelleri-5

SİREN PANSİYON

foca-en-iyi-otelleri-4

BÜLBÜL YUVASI BUTİK OTEL

foca-en-iyi-otelleri-3

FOÇA ENSAR OTEL

foca-en-iyi-otelleri-2

MELAİKE OTEL

foca-en-iyi-otelleri-

 

Kubra

Bir cevap yazın