İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Gözde Alışveriş Merkezi; İstinyePark

İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Gözde Alışveriş Merkezi; İstinyePark

YAŞAMIN BİZE SUNDUĞU KÜÇÜK ZEVKLERİ BİLE OLAĞANÜSTÜ DOKUNUŞLAR İLE DESTEKLEYEREK İNANILMAZ KILAN  TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ, İSTANBUL’UN GÖZDE TURİZM MERKEZİ; İSTİNYEPARK

 

Bugün sizlere İstanbul’un en popüler yerlerinden biri olan İstinyePark’tan bahsedeceğim.  2007 yılından bu yana açık ve kapalı alışveriş mekanları ile her ihtiyacı karşılayabilecek yapıda bir yer burası. 147 giyim mağazası ve dünya mutfağına sahip çok farklı restoranları ile pek çok alternatif sunabilen tek alışveriş merkezidir.

Hem kapalı alan hem de açık alanı bulunan İstinyePark kapalı alanın konforu açık alanın ferahlığını aynı anda ziyaretçilerine sunuyor.

İstinyePark içerisinde dolaşırken ücretsiz Wi-fi hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Güvenli alışverişiniz için giriş katında ve -1. Katta olan kilitli dolapları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Haftaiçi 12.00 ile 13.45 arası İstinyePark logolu araçlar ile ücretsiz bir şekilde İstinyePark’a gelip aynı araçlarla geri dönebilirsiniz. Böylelikle öğle araları, iş molalarında keyifli vakit geçirirsiniz.

Servis Güzergahı

İstinyePark o kadar çok çeşite sahip ki çocuklarınız için oyun alanları bile mevcut. Alışveriş yaptınız azıcık soluklanmak istediniz. Çocuklarınızda oldukça sıkıldı. O zaman bu küçük alanlara gidip çocuklarınız eğlenirken siz dinlenebilirsiniz. Çocuklar eğlensin siz dinlenin ama gözünüzü onlardan ayırmayın çünkü bu alanlar oldukça yoğun. Dikkatli olmakta fayda var.

 

İSTİNYEPARK NEREDE

İstinyePark Sarıyer ilçesi Pınarbaşı mahallesinde

Pınar Mahallesi, Katar Cd No:73, 34460 Sarıyer/İstanbul

İstinyePark’a toplu taşıma araçları ile gelmeyi düşünüyorsanız işte size duraklar;


Kaynak http://www.istinyepark.com/tr/Home/Ulasim

 

Kendi aracınızla İstinyePark’a gitmeyi düşünüyorsanız sıkı  bir güvenlik kontrolünden sonra otoparklara alınıyorsunuz. Otoparkta boş yer bulmak biraz zaman alıyor. Eğer şanslı gününüzdeyseniz hemen park yeri bulabilirsiniz. Park ettikten sonra park ettiğiniz yeri unutmayın çünkü oldukça büyük  bir otoparkı var.

Sibel E