İstanbul’da Balayı Nerede Yapılır?

İstanbul’da Balayı Nerede Yapılır?

Balayı yapmak için şehir içini tercih etmek isteyenler ve balayı rotasını dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan İstanbul’a çevirmek isteyenler için bu yazımızda İstanbul’da balayı otellerini derledik. En romantik, en lüks ve en modern seçenekleri ile şehir içinde balayı rehberi bu yazımızda…

Richmond İstanbul 

istanbul-balayi-otelleri-6

Beyoğlu’nda bulunan otel, balayını çok uzağa gitmeden, şehir içinde yapmak isteyenler için ideal rotalardan biri.

Ortaköy Princess Otel

istanbul-balayi-otelleri-5

Açık havuzu, restoranları, barı, discosu, sineması ile bir otelden beklentilerinizi şehiriçine taşıyan Princess Hotel, Ortaköy’de bulunuyor. Balayı çiftleri için de özel konaklama seçenekleri sunan otelde konaklama seçenekleri 120 TL’den başlıyor.

Hilton İstanbul Bosphorus

istanbul-balayi-otelleri-4

Şişli’de bulunan otel, 370 TL’den başlayan konaklama seçenekleri ile İstanbul’da balayı tatili olanağı sunuyor. Romantik oda seçenekleri ve lüksü buluşturan bu otelde kendinizi özel hissedeceksiniz.

Legacy Ottoman Hotel 

istanbul-balayi-otelleri-3

Sirkeci’de hizmet veren otel, ziyaretçilerine 142 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama olanakları sunuyor. Kapalı havuzu, kapalı restoranı, kuaförü, barı, saunası bulunan Legacy Ottoman Hotel, İstanbul’un en güzel, en turistik noktalarına da kolay bir ulaşım yerindedir.

Sarnıç Premier Otel 

istanbul-balayi-otelleri-2

Sultanahmet’te bulunan otel, balayı çiftleri için de özel seçenekler sunuyor. Güleryüzlü personeli, doğal ve tarihi havası ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam.

Rescate Hotel İstanbul Asia

istanbul-balayi-otelleri-

Ümraniye’de bulunan otel, lüks ve kaliteli tatil anlayışını şehir içine taşıyor. İstanbul balayı otelleri arasında yer alan ve oda kahvaltılı konaklama seçeneği sunan Rescate Hotel’de 194 TL’den başlayan fiyatlar ile konaklayabilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın