İstanbul İftar Fırsatları 2016

İstanbul İftar Fırsatları 2016

11 ayın sultanı Ramazan sonunda geldi. Orucunu dostları, sevdikleri, arkadaşları ya da ailesi ile birlikte dışarıda açmak isteyen İstanbullular için şehrin her iki yakasında da onlarca iftar fırsatı var. Hem ünlü restoranlar, hem de küçük cafelerde bütçenize uygun iftar menüsü seçenekleri bulabilirsiniz. İşte 2016 İstanbul iftar fırsatları

Üsküdar Sözbir Royal Residance Hotel 

istanbul-iftar-firsatlari-2016-

İftarını boğaz manzarası eşliğinde yapmak isteyenler için %33 indirim fırsatı sunan otelin restoranında ramazan ayı boyunca iftar menüsünü 75 TL yerine 49 TL’ye satın alabilirsiniz.

Volley Hotel 

istanbul-iftar-firsatlari-2016-2

Altunizade’de bulunan otelde, Ramazan ayı boyunca İstanbullulara semazen ve fasıl eşliğinde iftar seçeneği sunuluyor. Et ve tavuk menüsü olmak üzere iki farklı seçenekten %43 indirimle sadece 40 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Suada Club

istanbul-iftar-firsatlari-2016-3

Denizin tam ortasında iftar yemeğine ne dersiniz? Aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte oruç açarken Boğaz’ın esintisi ve muhteşem bir fasıl eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. %52 indirim fırsatı ile iftar menüsüne 160 TL yerine 78 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Sarıyer Riva Restoran

istanbul-iftar-firsatlari-2016-4

Denizin hemen yanı başında, yeşillikler içinde bir mekanda harika bir iftar yemeği fırsatı sunan Sarıyer Riva Restoran’da her gün fasıl eğlencesi de bulunuyor. İftar menüsünden ramazan ayı boyunca 85 TL yerine 44,90 TL’ye yararlanabilirsiniz.

The Green Park Hotel 

istanbul-iftar-firsatlari-2016-5

İstanbul Merter’de bulunan otelde, Ramazan ayı boyunca İstanbullulara öze iftar menüleri hazırlanıyor. Açık büfe iftar menüsü ve birbirinden güzel lezzetleri ile bu fırsattan 100 TL yerine 56 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın