İstanbul Gece Hayatı

Türkiye ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, kozmopolit görüntüsü, tarihi ve doğasının yanında eğlence hayatı ile de akıllarda kalıyor.  Sabahın ilk ışıklarına kadar renkli ve eğlenceli geceler devam ediyor. Ünlü Dj’ler, popüler müzikler, lüks mekanlar, eğlenceli kokteyller eşliğinde İstanbul gece hayatı denildiğinde ilk akla gelen mekanları sizler için listeledik…

Reina

istanbul-gece-hayati-5

İstanbul gece hayatının vazgeçilmez adresi Reina’da şehrin eğlencesinin kalbi atıyor. Gece kulübü, bar ve restoran bölümleri ile İstanbulluların yanı sıra, yurt dışından gelen konuklar da burada ağırlanıyor. İddialı içki ve yemeklerinin yanında eğlenceli müzik anlayışı ile Reina’da eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor.

Suada Club

istanbul-gece-hayati-4

İstanbul’da gece eğlencesinin bir diğer adresi de Suada Club. Özellikle güzel havalarda havuzu ve muhteşem manzarası ile gündüzleri de şehrin vazgeçilmez noktalarından biri olan eğlence kulübü, İstanbul gece hayatı deyince ilk akla gelen yerlerden.

Anjelique

istanbul-gece-hayati-3

Gece kulübü ve restoran konseptini buluşturan Anjelique, şehrin en güzel manzarasını konuklarının ayağına getiriyor. Ortaköy’deki gece kulübü, eğlencesi kadar yemeklerinde de iddialı.

Al Jamal

istanbul-gece-hayati-2

Gece hayatında aradığınız daha farklı bir eğlence anlayışı ise, eski gelenekleri yansıtan tarzı ve dekorasyonu ile Lübnan eğlencesini İstanbul’a taşıyan Al Jamal’ı ziyaret edebilirsiniz.

Chilai Bebek 

istanbul-gece-hayati-

Şehrin en eğlenceli mekanlarından biri olan Chilai’da sadece müzik ve eğlence ile değil, muhteşem manzara ile de başınız dönecek. Mutfağında Uzak doğu’dan Türkiye’ye geniş bir seçenek sunan mekanda içki anlamında da geniş bir seçenek sunuluyor.

Kubra

Bir cevap yazın