İstanbul En İyi Kahvaltı Nerede Yenir?

İstanbul En İyi Kahvaltı Nerede Yenir?

Boğaz manzarası, göl manzarası ya da doğa manzarası? Hangisini isterseniz İstanbul’da size uygun bir manzara sunan mekanlar bulabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde arkadaşlarınızla, ailenizle birlikte ya da tek başınıza güzel bir kahvaltı sefası sürmek isterseniz, İstanbul’un en iyi kahvaltı mekanlarını sizler için bir araya getirdik.

Çınaraltı Çengelköy

istanbul-en-iyi-kahvalti-mekanlari-5

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Çengelköy’de eşsiz manzara ve mis gibi bir hava eşliğinde kahvaltı yapmaya ne dersiniz? Tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesi’nde denizin hemen yanında oturacağınız masalarda kendinize güzel bir kahvaltı söyleyin. Ama dikkat, özellikle güzel havalarda oturmak için yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Happy Moon’s Fenerbahçe

istanbul-en-iyi-kahvalti-mekanlari-3

Fenerbahçe Marina’da yer alan en güzel kafelerden biri olan Happy Moons, havalar ısınmaya başlayınca deniz tarafına koyduğu masaları ile misafirlerine güzel bir kahvaltı ziyafeti sunuyor. Kahvaltı tabağı 26 TL.

Big Chef’s Tarabya

istanbul-en-iyi-kahvalti-mekanlari-2

Kahvaltı mekanları arasında tercihiniz hem kalite hem de güzel bir manzara ise, ikisini de aynı anda bulabileceğiniz Big Chef’s Tarabya şubesini tercih edebilirsiniz. Denize sıfır kahvaltı yapmak isteyenlerin uğrak mekanı olan Big Chefs Tarabya, lezzetli ve keyifli bir kahvaltı hizmeti sunuyor.

Alaçatı Bahçeköy

istanbul-en-iyi-kahvalti-mekanlari-

Aradığınız doğa manzarası ile Bahar Country’nin Alaçatı mekanını tercih edebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir kahvaltı yapmak ve eşsiz güzelliğin tadını mükellef bir kahvaltı sofrasında çıkarmak istiyorsanız, harika bir kahvaltı servisi sunan Alaçatı Bahçeköy’ü tercih edebilirsiniz.

 

Kubra

Bir cevap yazın