İstanbul En İyi Cafeleri

İstanbul En İyi Cafeleri

İstanbul’da gidebilecek, farklı mutfaklardan farklı lezzetler sunan cafe ve restoranlar arıyorsanız sizin için hazırladığımız rehberi inceleyebilirsiniz.

ANY

istanbul-en-iyi-cafeleri-

Şu sıralar Arnavutköy’deki Any, özellikle hafta sonları hem gece hem de gündüz dolup taşıyor. Bunda, özel olarak hazırlanan leziz hamburgerlerinin ve kokteyllerinin payı çok büyük. Zaten hamburgeri kim sevmez ki! Mekanın ne çıkan özellikleri ise özenle hazırlanan tabak sunumları, doyurucu porsiyonları ve güler yüzlü ekibi.

HARD ROCK CAFE

istanbul-en-iyi-cafeleri-2

Tüm dünyadaki şubeleriyle bir klasik haline gelen Hard Rock Cafe, İstanbul’da açıldığından beri büyük ilgi görüyor. Özellikle Beyoğlu civarında yaşayan yabancılara mekanda sıklıkla rastlayabilirsiniz. Cafe, düzenlediği etkinlikler ile de kendini cazip kılmayı başarıyor.

HORA BY BEJ 

istanbul-en-iyi-cafeleri-3

Etiler’in yeni mekanlarından biri olan Hora By Bej, Meksika ve Amerika mutfağından oluşan menüsü, konforlu ve sıcak atmosferiyle favorilerimiz arasındaki yerini alıyor. Mekanın müzik seçimleri ile de öne çıktığını söyleyebiliriz. Menüsünde guacamole, acılı tavuk kanatları, chili con carne, nachos gibi lezzetler barındırıyor.

RUDOLF SKY TERRACE

istanbul-en-iyi-cafeleri-4

Morgans Grup’un en yeni oteli 10 Karaköy’ün teras barı Rudolf Sky Terrace, etkileyici manzarası, lezzetli ikram ve kokteylleri ile akşam saatlerinin vazgeçilmezlerinden olmaya aday.

PIZZA PROTOTYPE

istanbul-en-iyi-cafeleri-5

Pizza’ya kim hayır diyebilir? Üstelik Maslak No:1’de açılan Prototype, size kendi pizzanızı yaratma imkanı sunuyor. Kuru et, mısır, mantar, kabak, biber, deniz ürünleri gibi seçenekler arasından favoriniz olan üç malzemeyi seçerek kendi zevkinize özel pizzanızı oluşturabiliyorsunuz.

PLUS KITCHEN

istanbul-en-iyi-cafeleri-6

Biliyorsunuz ki devir sağlıklı yaşam devri! Hal böyle olunca yiyip içtiklerimize ekstra dikkat ediyoruz. Dışarı çıktığınızda sağlıklı alternatifler bulamıyorsanız, Plus Kitchen bu ihtiyacınızı karşılıyor.

Kubra

Bir cevap yazın