İlkbahar Tatili İçin 5 Rota

İlkbahar Tatili İçin 5 Rota

Havaların ısındığı, güneşin yüzünü göstermeye başladığı ilkbahar günlerinde sevgilinizle ya da eşinizle tatil yapabileceğiniz 5 birbirinden güzel ve romantik rotayı sizler için derledik. Bu ilkbaharda siz de kendinize birkaç günlük bir tatil ya da keyifli bir haftasonu kaçamağı planlamak istiyorsanız bu rotaları seçenekleriniz arasına alabilirsiniz…

ilkbahar-tatil-onerileri-

1) Çeşme: İlkbahar günlerinde yazın o sıcak günlerini aratmayan havası ile Ege’nin incisi İzmir’de güzel bir bahar tatili yapabilirsiniz. Çeşme bunun için en ideal yerlerden biri. Tertemiz denizi, harika plajları ve bol güneşi ile bahar aylarında Çeşme, tatil için en ideal rotalardan biri.

ilkbahar-tatil-onerileri-2

2) Burgazada: Özellikle İstanbul’da olanlar için hem yakın hem de tatil için ideal olan adalar en iyi alternatiflerden biridir. Bahar aylarında eşinizle güzel bir haftasonu tatili planlıyorsanız, huzurun kalbine yolculuk yapacağınız Burgazada’yı tercih edebilirsiniz. Buraya gelirseniz, kendinize deniz kenarında güzel bir balık ziyafeti çekmeyi ihmal etmeyin.

ilkbahar-tatil-onerileri-3

3) Ağva: Şileye farklı bir alternatif arayan İstanbullular için Ağva en ideal tatil rotalarından biri. İlkbaharın ılık havalarında Ağva’nın birbirinden güzel doğa otellerinde konaklayabilir, temiz hava ve bol güneşle birlikte huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

ilkbahar-tatil-onerileri-4

4) Riva: Haftasonları tatillerinin vazgeçilmez rotalarından biri. Muhteşem kıyıları ve kendine has görüntüsü ile Riva’da geçireceğiniz birkaç günün ardından günlük yaşantınıza dinlenmiş bir şekilde döneceksiniz.

ilkbahar-tatil-onerileri-5

5) Heybeliada: Yine İstanbullular için yakın ama ideal tatil rotalarından. Lezzetli balık menüleri ile meşhur olan Heybeliada’ya vapurla 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın