Günübirlik Bodrum Tekne Turları

Günübirlik Bodrum Tekne Turları

Günübirlik ya da konaklamalı olarak yapılan tekne turlarında yurtiçinde en çok rağbet gören rotalardan biri Bodrum oluyor. Özellikle Bodrum günübirlik tekne turlarına ilgi oldukça fazla. Yemekli olarak da tercih edilen ve uygun fiyatlara gün boyunca denizin üzerinde olma fırsatı sunan bu turlardan bazılarını sizler için derledik…

Muğla Bodrum Günübirlik Tur

bodrum-gunubirlik-tekne-turlari-4

Bodrum’un en meşhur ve en kuytu koylarını gezebileceğiniz bu günübirlik tur, özellikle bölgeyi keşfetmek isteyen turistlerden yoğun ilgi görüyor. Akvaryum Koyu, Meteor Çukuru, Bağla, Tavşan Burnu, Orak Adası ve daha birçok yeri bu tur kapsamında gezebilirsiniz. Fiyatlar 25 TL ile 45 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Her Şey Dahil Günübirlik Tekne Turu

Bodrum çıkışlı bu tekne turunda Ege’nin temiz ve en güzel sularında yüzme keyfini yaşarken, yeni koylar keşfedebilirsiniz. Öğle yemeğine ek olarak alkollü ve alkolsüz içeceklerin de yer aldığı turun fiyatı 60 TL.

Günübirlik Yat Gezisi

bodrum-gunubirlik-tekne-turlari-2

Bodrum’da harika bir keşif olanağı sunan bu yat gezisinde öğle yemeğine ek olarak gün boyunca ikramlar, limitsiz yerli içecek seçenekleri  ve çeşitli aktiviteler de bulunuyor. Fiyatı 55 TL.

Bodrum Koyları Günlük Tur

bodrum-gunubirlik-tekne-turlari-

Gün boyu keyifli bir gezi yapabileceğiniz bu turda, Bodrum’un birbirinden güzel koylarını keşfedebilirsiniz. Yağmur teknesi ile yapılan bu tur, indirimli olarak 29 TL’ye satışa sunuluyor. Gezi sırasında Bodrum’un Poyraz Limanı, Meteor Koyu ve Karaada gibi farklı noktaları keşfedebilirsiniz. Önceden rezervasyon zorunludur.

Kubra

Bir cevap yazın