Golden Key Marmaris Hisarönü

Golden Key Marmaris Hisarönü

Yaza sayılı gün kaldı. Yaz gelmeden ilkbaharın şu günlerinde kısa bir tatil kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Nisan ve Mayıs aylarında havalar güzelleşmişken Marmaris Hisarönü’nde bulunan Golden Key otel iyi bir seçenek olacak.

Marmaris Golden Key Otel 

golden-key-marmaris-otel-

The Guardian’ın “Türkiye’nin en iyi 10 plajında biri” ünvanına layık gördüğü Golden Key Hisarönü, doğayla iç içe, kalabalıktan uzak ve sakin bir tatil yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan. Küçük taş binalardan oluşan otel, butik otel anlayışının hakkını veriyor. Ayrıca otel geçtiğimiz yıl içinde Trip Advisor tarafından “2015 Mükemmellik Sertifikası” na da layık görüldü.

Ne Yemeli- İçmeli? 

golden-key-marmaris-otel-2

Restoranında Türk ve dünya mutfağından seçenekler sunan otelin kullandığı sebze ve meyvelerin tazeliği hemen dikkat çekiyor. Plajda yer alan Snack Bar’da ise öğle yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Izgara köftenin anne elinden çıkmış kadar lezzetli olduğunun tüyosunu da verelim! Akşamüzeri serin bir lezzet istiyorsanız, kavun içinde gelen frozen denemeye değer.

Spa’sı 

golden-key-marmaris-otel-3

Otelin spa’sı yok ancak Balili uzmanlar eşliğinde plaj kısmında yer alan bungalovda masaj keyfi yaşayabilirsiniz. Sakin ve dingin atmosfer, otele romantik de bir hava katıyor. Dolayısıyla bu otele giderken yanınızda özel birinin olmasını tavsiye ederiz. Birlikte hamak keyfi yapıp, eşi benzeri olmayan gün batımı manzarasına karşı içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Adres

Kerdime Mevkii, Marmaris/Muğla

Posta Kodu: 215

Telefon: 0252 466 63 84

 

Kubra

Bir cevap yazın