ETS Karadeniz Turları

ETS Karadeniz Turları

Türkiye’nin her yerinden Karadeniz’i ziyaret etmek ve bölgeyi tanımak isteyenlere kültür turu düzenleyen Ets Tur; muhteşem doğası ile Karadeniz’i keşfetmenizi sağlıyor. 4 geceden başlayan seçenekleri ile Ets Karadeniz turları bu yazımızda…

4 Gece 5 Gün Karadeniz Turu 

karadeniz-turu-ets-3

Erken rezervasyon yaptıranlara %30 indirim fırsatı ile 599 TL’den başlayan fiyatlarla gezi hizmet bedeli dahil tur olanakları sunan Ets Tur, 4 gece 5 günlük tur kapsamında; İstanbul’dan hareket ederek yola çıkar ve konforlu bir yolculuk ve lezzetli ikramlarla geçen yolculuğun ardından sizi Karadeniz’e ulaştırır. Ertesi gün tur rehberleri ile birlikte Sinop, Hamsilos Fiyordu, Tarihi Cezaevi, Samsun, Arkeoloji ve Etnografya müzesi gibi gezilecek yerler gezilir. Tur programında kahvaltı ve akşam yemeği ücrete dahildir.

5 Gece 6 Gün Karadeniz Turu 

karadeniz-turu-ets-2

%35 erken rezervasyon indirimi ile 609 TL’den başlayan fiyat olanakları sunan 5 gece 6 günlük Ets Karadeniz turu, İstanbul’dan hareket eden otobüsler ile başlar. Konforlu bir yolculuk ve lezzetli ikramlarla geçen yolculuğun ardından sizi Karadeniz’e ulaştırır. Yolculuk süresince ikramlar yapılır ve tur kapsamında yolcular zorunlu seyahat sigortası kapsamında güven altına alınır. Karadeniz’de keyifli bir turun ardından Osmancık- Bolu üzerinden İstanbul’a ulaşılır.

8 Gece 9 Gün Karadeniz Turu 

karadeniz-turu-ets-

Erken rezervasyon fırsatı ile 1536 TL’lik tur programı %35 indirimli olarak 998 TL’ye online olarak Ets Tur sitesinde satışa sunuluyor. Klasik Karadeniz turu kapsamında İstanbul’dan kalkan araçlar ile Karadeniz’e ulaşılır ve profesyonel rehberler eşliğinde yapılan turun ardından yolcular yeniden İstanbul’a getirilir.

 

Kubra

Bir cevap yazın