Ets Günübirlik Turlar

Ets Günübirlik Turlar

Hazırladığı tur programları kapsamında, günübirlik olarak yeni yerler görmek isteyenlere günübirlik tur olanakları sunan ETS; farklı kalkış noktaları ile farklı alternatifler sunuyor. Abant, Edirne, Ankara, Kartepe, Sapanca, İstanbul gibi yerlere düzenlenen bu günübirlik turlar ile siz de yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Günübirlik Edirne Gezisi 

ets-gunubirlik-turlar-4

İndirimli olarak 99 TL’ye Edirne’ye günübirlik gezi programı hazırlayan Ets Tur; profesyonel rehberler eşliğinde ve lüks otomobiller ile İstanbul’dan kalkan araçlarla Edirne’ye varıyor. Burada Edirne’de gezilmesi gereken yerler profesyonel rehber ile gezilerek bu yerler hakkında bilgi edinilir. Ayrıca Selimiye Camii de bu tur programında yer almaktadır. Son olarak Edirne’nin en meşhur yemek ve tatlıları yenilir ve İstanbul’a dönüş yapılır.

Günübirlik Eskişehir Gezisi 

ets-gunubirlik-turlar-3

İstanbul Yenibosna’dan kalkan araçlar eşliğinde başlayan tur programı, yolda verilen molaların ardından Eskişehir’e varılması ile devam eder. Burada profesyonel rehberler eşliğinde şehir turu yapılır. Gezi ilk olarak Tülomsaş Fabrikası’nın ziyareti ile başlar ve 4 saat süren gezinin ardından İstanbul’a geri dönülür. Tur ücreti gezi hizmet bedeli dahil 99 TL’dir.

Günübirlik Fener&Balat Gezisi 

ets-gunubirlik-turlar-2

Haliç’in güney sahili olarak tarif edilen Balat’a yapılan tur programı; Kadıköy ya da Beşiktaş’ta toplanılması ile başlıyor. Farklı kültür ve dinlerin buluştuğu Haliç sokaklarında yapılan bu turun ücreti 129 TL.

Günübirlik Kumkapı&Samatya Gezisi

ets-gunubirlik-turlar-

Bir Bizans semti olan Kumkapı, Samatya’ya yapılan gezi programı; Kadıköy ve Beşiktaş’ta grubun toplanması ile başlar. Tur kapsamında Küçük Ayasofya Camii, II. Mahmut Türbesi, Ermeni Patrikhanesi, Sulu Manastır, Kadırga Limanı ve Meydanı, Studios Manastırı ve daha birçok yer gezilir. Bu turun ücreti 129 TL’dir.

Ets Tur Günübirlik gezileri arasında ayrıca;

  • İstanbul’un Dikilitaşları ve Tılsımları Gezisi
  • İstanbul’un Hanları Gezisi
  • Galata’dan Karaköy’e Bir Liman Hikayesi
  • Süleymaniye ve Vefa Turu
  • Topkapı ve Harem Gezisi
  • Kadıköy Müze Gezisi
  • Üsküdar Yapıları Gezisi
  • Beyoğlu Gezisi gibi tur seçenekleri de bulunmaktadır.

Kubra

Bir cevap yazın