Erken Rezervasyon Fırsatları 2016

Erken Rezervasyon Fırsatları 2016

Bu yaz tatilinizi şimdiden planlamaya ne dersiniz? Otellerin sunduğu erken rezervasyon fırsatları ile yurtiçi tatilde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Antalya, Bodrum, Çeşme, Didim ve çok daha fazlası için en avantajlı tatil ve konaklama seçeneklerini bu yazımızda bir araya getirdik…

%50 İNDİRİM OLAN OTELLER

Diamonds Club 

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-

Antalya Kemer’de bulunan otel, erken rezervasyon ile %50 indirim fırsatı ve kredi kartına 9 taksit fırsatı sunuyor. Göynük tatil otelleri arasında yer alan otelde rezervasyonunuzu şimdiden yaparsanız 63,90 TL’den başlayan konaklama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sarp Hotels

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-2

Belek’te bulunan otel, en iyi fiyat garantisi ve erken yapılan ödemelerde %50 indirim fırsatı ile gecelik 55 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama olanağı sunuyor.

Concordia Celes Beach Resort

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-3

Ultra her şey dahil olarak Antalya Okurcalar’da hizmet veren otelde erken rezervasyon ile 70,90 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

%40 İNDİRİM OLAN OTELLER

Eldar Resort Otel 

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-4

Antalya Kemer’de bulunan otel %45 indirim fırsatı ile şimdiden yapacağınız ödemelerde gecelik 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama seçeneği sunuyor.

Turunç Premium Otel 

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-5

Marmaris’te hizmet veren Turunç Premium, ultra her şey dahil konaklama ve %40’a varan indirim seçeneği ile gecelik 142 TL’den başlayan fiyat fırsatları sunuyor.

%35 İNDİRİM OLAN OTELLER

Jasmin Beach Hotel 

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-6

Muğla Bodrum’da bulunan Jasmin Beach, her şey dahil olarak hizmet veriyor. Şimdiden rezervasyon yaparsanız 70,39 TL’den başlayan fiyatlar ile konaklayabilirsiniz.

Green Nature Resort&Spa

erken-rezervasyon-firsatlari-2016-7

Her şey dahil olarak hizmet veren otel de erken rezervasyon fırsatları sunuyor. %35 indirim ile 69 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın