Erikli Otel ve Pansiyonları

Erikli Otel ve Pansiyonları

Edirne Keşan’da bulunan Erikli, yaz aylarında tatil için tercih edebileceğiniz turizm merkezlerinden. Yaz sezonu hazır başlamışken bu yaz tatil rotasını Bodrum, Antalya, Çeşme yerine daha farklı yerlere çevirmek isteyenler için Erikli’yi öneriyoruz. Altın sarısı kumlu plajı, doğası ve güzelliği ile Erikli’de konaklama da oldukça uygun. İşte Erikli otel ve pansiyonları…

Erikli Otel 

erikli-otel-ve-pansiyonlari-4

Adını bölgeden alan Erikli otel, İstanbul’a yakın bir konumda. Deniz manzaralı odaları, göl manzarası, özel oda servisleri, sakin ve huzurlu ortamı ile bu otelde konaklama Haziran ayında oda kahvaltı ile birlikte 125 TL’den başlıyor.

Dost Hotel 

erikli-otel-ve-pansiyonlari-3

Keşan Erikli bölgesinde bulunan Dost Otel, evinizin konforunu yaşayabileceğiniz bir yer. Edirne şehir merkezine 77 km uzaklıktaki otel, şehrin gürültüsü ve kalabalıklığından uzakta olmak isteyenler için doğru adres. Sabah kahvaltısı konaklama ücretine dahil. Otelde Haziran ve Temmuz ayılarnda konaklama 2 yetişkin için kişi başı 59 TL.

İşçimen Aqua Resort Hotel 

erikli-otel-ve-pansiyonlari-2

Rahat ve konforlu odaları ile bölgenin en iyi otellerinden biri olan İşçimen Aqua Resort’ta özel plaj ve kahvaltı hizmeti de bulunuyor. Konaklama 2 kişilik odalarda kişi başı 85 TL’den başlıyor. Temmuz-Ağustos aylarında ise bu rakam 114 TL’ye yükseliyor.

Yaman Pansiyon

erikli-otel-ve-pansiyonlari-

Erikli’nin en güzel pansiyonlarından biri olan Yaman Pansiyon, ekonomik ve konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor. Toplamda 7 odası ile hizmet veren pansiyon, sakin ve huzurlu bir tatil arayanlar için  ideal. Sabah kahvaltısı tesis konaklama ücretlerine dahil. Konaklama fiyatları Temmuz ayında 2 yetişkin için kişi başı 84 TL. Ağustos’un 22’sinden sonra bu rakam 56 TL’ye düşüyor.

Kubra

One thought on “Erikli Otel ve Pansiyonları

Bir cevap yazın