En İyi Otobüs Firmaları

En İyi Otobüs Firmaları

Otobüs yolculuğu bir hayli uzun olduğundan, yolculuk sırasındaki konfor, hizmetler ve rahatlık da oldukça önemlidir. Yapacağınız birkaç saatlik, belki 10-12 saatlik bir otobüs yolculuğu için en az fiyat kadar önemli bir detay da kalitedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasını seçmeden önce sunduğu hizmet ve özelliklere bakmalısınız. Koltukların konforu, wi-fi, ikramlar ve daha birçok detay ile En iyi otobüs firmaları hakkında araştırma yaptık. İşte onlardan bazıları…

Anadolu Turizm 

en-iyi-otobus-firmalari-4

En lüks ve son model araçlarla hizmet veren Anadolu Turizm, müşterilerine rahat ve keyifli bir yolculuk vaat ediyor. Her koltukta televizyon bulunan otobüste ayrıca; kablosuz internet bağlantısı, bebek koltuğu, Türk kahvesi ikramı, ikiz koltuk özelliği, mini kütüphane ve lezzetli ikramlar da bulunuyor. Biletlerinizi firmanın resmi internet adresinden kredi kartı ile alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Varan Turizm 

en-iyi-otobus-firmalari-3

Otobüs yolculuğu deyince akla ilk gelen firmalardan biri olan Varan Turizm, 1946 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutan firmanın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında; ergonomik koltuklar, lezzetli ikramlar, wi-fi desteği, televizyon gibi olanaklarının yanı sıra, yolcuların güvenliğini kontrol altına almak amacıyla, hız limitinin aşılmasını engelleyen özel bir sistem de bulunmaktadır.

Nilüfer Turizm

en-iyi-otobus-firmalari-2

Yolculuk sırasında rahat etmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için konforlu koltuklarda seyahat olanağının yanı sıra; her koltukta ekran ve ekrana takılabilen USB girişi ile dilediğiniz videoyu oynatma olanağı sunuyor.

Ulusoy Turizm

en-iyi-otobus-firmalari-

Lezzetli ikramları, rahat koltukları, internet bağlantısı, hijyenik yastıkları, açık büfe hizmeti ve lüks araçları ile yolcularına keyifli, güvenli ve rahat bir yolculuk hizmeti sunuyor.

Kubra

Bir cevap yazın