Bostancı Lunapark Oyuncakları

Havalar ısındı, güneş kendini iyice hissettirmeye başladı. Böyle olunca da parklar, bahçeler, açık alanlar ve lunaparklar dolmaya başladı. Güneşli havalarda arkadaşlar ya da aile ile gidebileceğiniz en keyifli mekanlardan biri olan lunaparklar; hem çocukluğunuza giderek nostalji yaşatan oyuncakları, hem de adrenalin ile nefes aldığınızı hissedeceğiniz oyuncakları bir araya topluyor.

bostanci-lunapark-bilet-fiyatlari-2016

Klasik lunapark oyuncaklarının yanı sıra, tehlikeli ve bir o kadar da keyifli oyuncakları ile 7’den 70’e herkese hitap eden Bostancı Lunaparkı, 1983 yılından bu yana hizmet veriyor. Yenilenen ve gelişen oyuncakları ile güvenliği en üst seviyede tutmaya özen gösteren lunapark yetkilileri, seçtikleri oyuncaklar ile de her yaştan ziyaretçiye hitap eden keyifli deneyimler sunuyor.

Bostancı Lunaparkı Bilet Fiyatları 2016

Bostancı Lunapark Oyuncakları

Anadolu Yakası’ndaki ilk yerleşik lunapark olan Bostancı Lunaparkı, konum olarak şehrin yüksek gelirli semtlerinden birinde olduğundan, bilet fiyatları da bazı diğer lunaparklara oranla biraz daha yüksek. Yine de biletleri çoklu olarak aldığınızda daha indirimli olarak almış oluyorsunuz. Lunaparkta biletler 5 TL. Jetonlu makineleri tercih edecekseniz, onlar için de 2 TL ödemeniz gerekiyor.

Bostancı Lunapark Oyuncakları 

bostanci-lunapark-oyuncaklari

Korku tüneli, gondol, dönme dolap, çarpışan arabalar gibi klasik lunapark oyuncaklarının yanı sıra G-Max, Twister Coaster, Street Fighter, Rock’n Roll, Top, Ahtapot gibi adrenalin dolu oyuncaklar da var. Özellikle lunaparkın sembolü haline gelen Top ve Street Fighter oyuncaklarını denemenizi öneriyoruz. Burada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız…

Kubra

Bir cevap yazın