Bodrum Ucuz Oteller 2016

Bodrum Ucuz Oteller 2016

Bodrum deyince her ne kadar ilk akla gelen tatil beldesi Türkbükü olsa da, daha ekonomik fiyatlara tatil yapabileceğiniz daha birçok yer var. Yaz tatilini Bodrum’da geçirmek isteyenler için bu yazımızda Bodrum ucuz otelleri listeledik…

Royal Asarlık Beach Otel 

bodrum-ucuz-oteller-7

Bodrum Gümbet’te bulunan otelde 2016 Haziran ayında konaklama fiyatları 105 TL’den başlıyor. %25 indirimli olarak konaklayabileceğiniz otel 2 adet plajı ve havuzları ile 5 yıldızlı bir tesis olarak hizmet veriyor.

Club Blue White

bodrum-ucuz-oteller-6

%42 indirim ile 49 TL’ye konaklayabileceğiniz otel, her şey dahil olarak hizmet veriyor. Bodrum Turgutreis’te bulunan Club Blue White, denize sınıf konumda.

Dragut Point North Hotel

bodrum-ucuz-oteller-5 

Turgutreis’te bulunan otelde 2016 Haziran ayında %40 indirim ile 2 kişilik odalarda 67 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Her şey dahil olarak hizmet veren otel de bölgenin denize sıfır otellerinden biri.

Tenda Hotel

bodrum-ucuz-oteller-4

Bodrum Gümbet’te bulunan otel, %40 indirim fırsatı ile 64 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama fırsatı sunuyor. Otel her şey dahil olarak hizmet veriyor.

Mio Bianco Resort

bodrum-ucuz-oteller-3

Bodrum Akyarlar’da bulunan Mio Bianco Resort, eşsiz konumu ile uygun fiyatlı olarak her şey dahil olarak hizmet veriyor.

Woxxie Hotel Gümbet

bodrum-ucuz-oteller-2

%50 indirim fırsatı ile 2 kişilik odalarda 99 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabileceğiniz Woxxie Hotel, her şey dahil olarak hizmet veriyor. Bodrum merkeze yalnızca 2 km uzaklıktaki otelin kendine özel plajı da bulunuyor.

Natur Garden 

bodrum-ucuz-oteller-

Bodrum Bitez’de bulunan Natur Garden’de 2016 haziran ayında %35 indirim fırsatı ile 71 TL’ye konaklayabilirsiniz. Her şey dahil olarak hizmet veren otelin bir diğer özelliği de su sporlarına oldukça uygun bir noktada bulunması ve bu sporlara uygun şartlarının bulunması.

Kubra

Bir cevap yazın