Bodrum Eğlence Mekanları

Bodrum Eğlence Mekanları

Tatil deyince ilk akla gelen yerlerden biri olan Bodrum, gece hayatı ile de en çok tercih edilen tatil yerlerinden. Eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürdüğü Bodrum, her yaz Türkiye’den ve dünyanın birçok farklı yerinden gelen turistlere ev sahipliği yapıyor. Bu yaz için tatil rotanızı Bodrum’a çevirmeyi planlıyorsanız, bölgenin en güzel eğlence mekanlarını listemizde bulabilirsiniz…

Türkbükü Sess Club

bodrum-eglence-mekanlari-6

Bodrum’un favori mekanlarından biri olan Sess Club, Türkbükü’nde tatil yapan ünlü isimler ile de karşılaşabilirsiniz. Gece hayatı ve eğlencenin kalbinin attığı mekan, aynı zamanda bölgenin en çok iş yapan gece kulübü.

Karpuz

bodrum-eglence-mekanlari-5

Adını yazın en sevilen meyvelerinden biri olan karpuzdan alan mekan, Bodrum merkezde bulunuyor. Pop müzik türünü seven tatilcilerin favori mekanlarından.

Marina Yacht Club

bodrum-eglence-mekanlari-4

Bodrum kalesine karşı kaliteli müzik keyfi yapmak isteyenlerin tercihi Marina Yacht Club oluyor. Hem eğlenmek hem de müziğe doymak isteyenler için farklı tarzda alternatifler sunuyor.

Roy’s Place Karaoke Bar

bodrum-eglence-mekanlari-3

Bodrum’da özellikle gençlerin uğrak mekanlarından biri olan Roy’s Place Karaoke Bar; personelleri, müzikleri ve kokteylleri ile sevilen gece kulüplerinden.

Halikarnas The Club

bodrum-eglence-mekanlari-2

Bodrum ve eğlence denildiğinde ilk akla gelen mekanlardan biri de Halikarnas The Club oluyor. Şov, eğlence, müzik; burada ne ararsanız var.

Agency Bodrum

bodrum-eglence-mekanlari-

Canlı müzik ile tatilcilerin kulaklarının pasını silen Agency Bodrum, Yalıkavak Palmarina’da hizmet veriyor. Lüks eğlence anlayışı, lezzetli yemekleri ve kaliteli müzikleri ile burada sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın