Armutlu Tatil Köyü Fiyatları

Armutlu Tatil Köyü Fiyatları

Yalova’nın Armutlu ilçesine yolunuz düşerse, konaklamak için Armutlu Tatil Köyü‘nü tercih edebilirsiniz. Ziyaretçilerine dört mevsim tatil vaat eden tatil köyü, Türkiye sınırları içindeki en büyük termal tatil köyü özelliğini taşıyor. Kaplıca sularının yer aldığı tatil köyünün dairelerinde, keyifli ve huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

ARMUTLU TATİL KÖYÜ ÖZELLİKLERİ 

Açık ve kapalı yüzme havuzları, plajları, plaj aktiviteleri, voleybol sahası, basketbol sahası, termal kaplıcası, faytonları, lunaparkı, fitness salonu, saunası, hamamı, ATV’leri, alışveriş merkezi, marketleri, sağlık merkezi, farklı mutfaklardan oluşan restoran ve cafeleri ile küçük bir şehri anımsatan tatil köyünde, 1700’e yakın daire bulunuyor. Yılın her mevsiminde, 300.000 m2’lik bir alanda keyifli, huzurlu ve sağlıklı bir tatil sizleri bekliyor.

ARMUTLU TATİL KÖYÜ FİYATLARI

armutlu-tatil-koyu-fiyatlari

Tesiste 2-3 gece kalacak tatilcilerin için uygulanan günlük ücretlendirme dairenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. 01 Mayıs 2016 tarihine kadar tesiste konaklamak için 5 kişilik aile dairelerinde 140 TL, 4 kişilik aile dairelerinde 130 TL ve 3 kişilik aile dairelerinde 100 TL’ye konaklayabilirsiniz.

Tesiste 1 hafta konaklayacaksanız, yine 1 Mayıs 2016 tarihine kadar 5 kişilik aile dairelerinde 520 TL, 4 kişilik aile dairelerinde 480 TL ve 3 kişilik aile dairelerinde 380 TL’ye konaklayabilirsiniz.

ARMUTLU TATİL KÖYÜ ULAŞIM

armutlu-tatil-koyu-ulasim

Tatil köyüne İstanbul’dan gidecekseniz, Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüslerini tercih edebilirsiniz. Yenikapı- Armutlu arası 70 dakika sürmektedir. Ayrıca Kabataş ve Bursa’dan kalkan BUDO deniz otobüsleri ile de tatil köyüne her gün ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Adres: Yalova/Armutlu Bozburun Mevkii

Tel: (0 226) 531 10 00

DAİRE İÇİ

armutlu-tatil-koyu-bilgi-

AQUAPARK

armutlu-tatil-koyu-bilgi-2

LUNAPARK

armutlu-tatil-koyu-bilgi-3

Kubra

Bir cevap yazın