Antalya Wow Hotel

Antalya Wow Hotel

Antalya’nın en güzel otellerinden biri olan Wow Hotel, şehrin Çalkaya Kundu Köyü’nde bulunuyor. Lüks bir tatil vaat eden otel, mimari olarak Osmanlı mimarisini ve eski Rus çarları mimarisini yansıtıyor. Konum itibariyle otel dışında da birçok etkinlik ve eğlence vaat eden Wow Kremlin Palace Hotel, bölgenin yakınlarındaki müzeler, parklar, eğlence alanları ve Kaş’a yakın konumuyla dolu dolu bir tatil vaat ediyor.

antalya-wow-hotel-konaklama-2

Çocuklu aileler için de birçok olanak bulunan otelde, görkemli mimarisi ile de kendine hayran bırakıyor. 2000 yatak kapasitesi ile özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında otel yoğun bir ilgi görüyor. Türkiye’nin ilk tema otellerinden biri olma özelliğini taşıyan Antalya Wow Kremlin Palace Hotel, manzarası ve mimarisi ile yaz sıcaklarında tatilin keyfini sürdürüyor. Şehrin havalimanına 20 km uzaklıktaki bu otelin bir diğer avantajı da denize sıfır olması. Tatil boyunca otelin plajında denizin ve güneşin keyfini serin sularda çıkarabilirsiniz.

Antalya Wow Hotel Konaklama 

antalya-wow-hotel-konaklama-

Bu  ay otelde konaklamak isterseniz, şu fiyatlardan yararlanabilirsiniz;

Standart Oda: Her şey dahil olarak erken rezervasyon fırsatından yararlanabilir ve gecelik kişi başı 324 TL’ye konaklama olanağından yararlanabilirsiniz.

Family Dubleks: Aileler için tasarlanan Family Dubleks’lerde konaklama %30 erken rezervasyon indirimi ile her şey dahil 1 gece fiyatı 713 TL.

Fiyatlar yaz aylarına oranla daha makul. Yaz sezonunda konaklama için şimdiden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kubra

Bir cevap yazın