Ada Gurme Ataşehir Menü

Ada Gurme Ataşehir Menü

Ataşehir’de lezzetli yemekler bulabileceğiniz bir mekan arıyorsanız; lezzetli kahvaltı tabakları ve dünya mutfaklarından seçme tatları ile Ada Gurme tavsiye edebileceğimiz bir mekan. Hemen her damak tadına uygun yemekler bulabileceğiniz mekanın çalışanları da oldukça güler yüzlü ve samimi.

ada-gurme-atasehir-menu

Sıcak bir cafe tarzı ile kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan Ada Gurme’de, mutlaka kahvaltı tabağı ve Viyana Usulü Tavuk’u denemenizi tavsiye ediyoruz. Ataşehir’in en sevilen mekanlarından birisi olan Ada Gurme’de fiyatlar da birçok mekana göre oldukça ekonomik. Kahvaltı denildiğinde deniz kenarı ya da manzara aramayanlardansanız, kesinlikle başka bir yeri denemenize gerek yok. Hem doyurucu hem de oldukça lezzetli bir kahvaltı tabağı sunan Ada Gurme’nin göz doyuran bu kahvaltı tabağında yok yok!

ada-gurme-kahvalti

Kahvaltı tabağı yerine başka kahvaltı isterseniz, mekanın menemeni de favorilerimiz arasında. Ada Gurme, kafe konseptli dekorasyonu ile, arkadaşlarınızla oturup yalnızca kahve için sohbet etmenize de olanak sağlıyor. Güleryüzlü ve samimi elemanları bir arada toplayan Ada Gurme Ataşehir’de fiyatlar da oldukça uygun. Şu sıcak yaz günlerinde serinlemek için, Ada Gurme dondurma tabağını tercih edebilirsiniz. Birçok dondurma çeşidi ile her damak zevkine hitap eden mekanın dondurmaları da oldukça lezzetli.

ada-gurme-atasehir-menu
Adres: Barbaros Mh. Dereboyu Cd. Fulya Sk.

No: C-B4 Ticaret Merkezi/1D Uphill Court
Tel: ( 0 216) 688 80 83

Kubra

Bir cevap yazın