Acıbadem Sihirli Spatula

Acıbadem Sihirli Spatula

Sihirli bir dünyaya yolculuk yapmaya ne dersiniz? Acıbadem’in ara sokaklarından birinde hizmet verirken müşteri kitlesini genişletip cadde üzerine taşınan Sihirli Spatula, birbirinden güzel tatlıları, kahveleri, börekleri, limonatası ve pastaları ile kendine hayran bırakıyor.

Küçük bir mekan olmasına rağmen, misafirleri için hem açık hem de kapalı olmak üzere iki farklı alan seçeneği sunan Sihirli Spatula’nın iç mekanına girdiğiniz anda kendinizi bir masalın içinde hissedeceksiniz. Rengarenk dekorasyonu, yemeğe kıyamayacağınız pastaları, renkli sandalye ve masaları, harika menüsü ile çıkmak istemeyeceğiniz bir yerde olacaksınız.

Sihirli Spatula Menü

Sihirli Spatula’nın menüsünde; birbirinden güzel tartlar, cheesecake’ler, pastalar, kekler, tatlı kurabiyeler, tuzlular ve diyet ürünler bulabilirsiniz.

sihirli-spatula-acibadem-

Bu gördüğünüz lezzetli tatlıları Acıbadem caddesi’ndeki bu şirin mekanda bulabilirsiniz. Çilekli, muzlu, frambuazlı, krokanlı ve daha birçok el yapımı pasta ve cheesecake’i taze taze yiyebileceğiniz bir mekan.

sihirli-spatula-acibadem-2

Bakmak bile canınızın bu muhteşem tatlılardan çekmesine yetiyor. Özenle hazırlanmaları ve süslenmelerinin ardından vitrindeki yerini alan bu tatlılardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Kuptaki çilekli tatlılar favorimiz. Ayrıca çikolatalı pasta da mutlaka denemeniz gerekenlerden.

Sihirli Spatula Nerede?

sihirli-spatula-acibadem-3

Acıbadem’e yolunuz düşerse, cadde üzerindeki Sihirli Spatula’ya uğramanızı öneriyoruz.

Açık adresi şöyle; Acıbadem mah. No: 27 Dükkan: 1, Tekin Sk., 34710 Kadıköy/İstanbul

Telefonları da şu; (0216) 325 1929

Pastane 08:30 ile 23:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Cumartesi pazar akşamları kapanması daha geç saatleri bulabiliyor.

Kubra

Bir cevap yazın